Zyskaj nawet do 800 zł z Kartą Kredytową z Żubrem za 0 zł w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. uruchomił nową ofertę dla klientów, którzy zamówią Kartę Kredytową z Żubrem. Klient może zyskać aż 64 000 pkt, a następnie wymienić je na nagrody o wartości do 800 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

karta-kredytowa-z-zubrem

Klient będzie mógł skorzystać z oferty, jeśli podpisze umowę o Kartę Kredytową z Żubrem i zapisze się do programu Bezcenne Chwile do 30.04.2023 r. oraz w ciągu miesiąca wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 250 zł.

Po spełnieniu  powyższych warunków, klient otrzyma pierwsze 6400 pkt, po czym będzie mógł zbierać punkty promocyjne (6 400 pkt miesięcznie) przez kolejnych 9 miesięcy. Wystarczy co miesiąc płacić Kartą Kredytową z Żubrem za zakupy na kwotę min. 250 zł. Klient zyska po 10 miesiącach 64 000 punktów o wartości 800 zł. Z promocji może skorzystać 3000 pierwszych klientów, zarówno nowych, jak i obecnych, którzy nie mają jeszcze karty kredytowej i nie są uczestnikami programu Bezcenne Chwile w Banku Pekao S.A.

Zdobyte punkty w programie można wymienić m.in. na vouchery zakupowe do Allegro, Empik, RTVEuroAGD, Intersport, Smyk, W.Kruk oraz do wielu innych sklepów. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 150 propozycji. W 2022 roku klienci Pekao otrzymali punkty o wartości blisko 9 mln zł. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 150 propozycji.

– Nowa oferta promocyjna Karty Kredytowej z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to wyjątkowe rozwiązanie na rynku. Karta pozwala na planowanie rodzinnych wydatków z odroczonym terminem płatności, a ponadto dzięki ofercie specjalnej daje możliwość zyskania punktów, które następnie będą do wymiany na ekstra nagrody o wartości 800 zł – mówi Remigiusz Hołdys Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych, Bank Pekao S.A. – Dodatkową ważną do podkreślenia zaletą Karty Kredytowej z Żubrem jest możliwość robienia zakupów na raty za 0 proc., bez żadnych opłat.

Karta Kredytowa z Żubrem to flagowy produkt banku wprowadzony w 2022 roku, który oferuje najlepsze rozwiązania i korzyści w trakcie robienia codziennych zakupów oraz w podróży. Kiedy ją wprowadzano była pierwszą w Polsce kartą kredytową dostępną w modelu abonamentowym, w którym sami możemy wybierać pakiet, z którego korzystamy. Do wyboru są 3 pakiety korzyści, które możemy zmieniać w aplikacji mobilnej PeoPay i bankowości elektronicznej Pekao24, bez wymiany plastiku karty. Im wyższy pakiet, tym więcej można zyskać, w tym m.in.: bezwarunkowe 0 zł za kartę w pakiecie Standard, raty 0 proc., nawet 5x szybsze zbieranie punktów w programie Bezcenne Chwile, zwrot części wydatków za zakupy w internecie oraz za przejazdy na autostradach, bezpłatne saloniki lotniskowe. Do karty dołączono atrakcyjne ubezpieczenia przygotowane we współpracy z PZU, w tym: ubezpieczenie zakupów dokonanych kartą, ubezpieczenie transakcji internetowych oraz ubezpieczenie w podróży.

Karta Kredytowa z Żubrem pozwala też na spore oszczędności. Posiada jeden w najdłuższych okresów bezodsetkowych. Płacąc Karta Kredytową z Żubrem można odroczyć spłatę nawet do 59 dni.

Nowoczesny, minimalistyczny wzór karty nawiązuje do symboliki banku – motywem przewodnim jest logo żubra. Dodatkowo, karta jest zrobiona z plastiku, który pochodzi z recyklingu.

Klienci Banku Pekao S.A. mogą wygodnie zamówić kartę w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay oraz przez telefon dzwoniąc na infolinię banku. Nowi klienci mogą ją zamówić poprzez infolinię lub w każdym oddziale banku.

Informacje o Karcie Kredytowej z Żubrem wraz formularzem kontaktowym są dostępne na stronie –  www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem

karta-kredytowa-z-zubrem

…………………………………………………………………………………………………………

RRSO 19,98% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 19,98% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 6 800 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie zmienne 18,75% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 7 461,22 zł, całkowity koszt 661,22 zł obejmuje: odsetki 661,22 zł oraz opłatę miesięczną za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 19.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

[PR]

REKLAMA: