Wiosna z Pożyczką Ekspresową od Banku Pekao

Wyjazd na Wielkanoc lub długi majowy weekend? Wiosenny remont mieszkania? Pożyczka Ekspresowa z zerową prowizją od Banku Pekao pomoże zrealizować te i inne plany. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku i potrwa do 31 maja 2022 r.

pozyczka-ekspresowa

Pożyczka Ekspresowa z 0% prowizji może być udzielona do wysokości 10 tys. zł i jest przeznaczona na dowolny cel. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadają obecnie innych pożyczek gotówkowych w Banku Pekao. Środki są udostępniane nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Można również skorzystać z karencji w spłacie i pierwszą ratę zapłacić dopiero po trzech miesiącach.

W ramach promocji klient może skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty. Przykładowa rata pożyczki w wysokości 3 000 zł, udzielonej na okres 24 miesięcy wyniesie tylko 140 zł. Dla kwoty 8 000 zł, rozłożonej na 60 miesięcy, rata wyniesie 174 zł. Maksymalny czas spłaty pożyczki to i 96 miesięcy.

– Doświadczenie uczy, że wiosna to dla wielu z nas okres wzmożonych wydatków. Tym, którzy poszukują dodatkowych środków na święta, wyjazd, remont lub inne wydatki, oferujemy do końca maja Pożyczkę Ekspresową bez prowizji. Mamy nadzieję, że atrakcyjna oferta Banku Pekao pozwoli szybko i tanio zrealizować cele obecnych, jak i nowych  klientów – mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Obecni klienci banku mogą skorzystać z oferty za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Istnieje też możliwość otrzymania pożyczki po rozmowie telefonicznej z doradcą lub konsultantem.

Pożyczka w koncie

Oprócz kredytu gotówkowego klienci Banku Pekao mogą też skorzystać z innego rozwiązania, które oferuje  bank – pożyczki w koncie. Może ona stanowić rezerwę finansową na nieprzewidziane wydatki. Pożyczka w koncie stanowi zabezpieczenie na wypadek, gdyby klienci chwilowo nie posiadali środków na spłatę rat.

Odsetki od pożyczki w koncie pobierane są tylko za okres, gdy wystąpiło zadłużenie w spłacie i są naliczane wyłącznie od kwoty, którą klient wykorzystał.

Nowi klienci, którzy podpiszą umowę o pożyczkę w koncie najpóźniej w ciągu 90 dni od otwarcia konta są zwolnieni z opłat z jej udzielenie.

Klienci Banku Pekao mogą skorzystać z oferty pożyczki w koncie z odroczoną opłatą za jej udzielenie. Opłata zostanie pobrana dopiero po pierwszym skorzystaniu z limitu. Jeśli klient z niego nie skorzysta, nie poniesie żadnych kosztów.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,53% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3632 zł, pożyczka zaciągnięta na 26 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 466,06 zł (w tym odsetki 466,06 zł), całkowita kwota do zapłaty 4098,06 zł, płatna w 25 ratach miesięcznych po 157,62 zł, 26. rata wyrównująca 157,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 3632 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.03.2022 r.

Obecna edycja oferty specjalnej obowiązuje od 1.04.2022 r. do 31.05.2022 r. i dotyczy pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci naszego banku nieposiadający w Banku Pekao S.A. od 1.01.2022 r. pożyczek gotówkowych (w tym pożyczek konsolidacyjnych), a którzy w okresie obowiązywania oferty złożą kompletny wniosek kredytowy lub wyślą formularz kontaktowy.

[PR] SKORZYSTAJ Z OFERTY – WYŚLIJ WNIOSEK >>>

REKLAMA: