W jaki sposób ułatwić sobie życie poprzez produkty bankowe?

kredyt studenckiOferowane przez bank często okazyjne oferty często są skutkiem spadku sprzedaży ich produktów w danym kwartale dlatego też należy zwracać uwagę na takie okazje i z nich korzystać.

Banki starają się zachęcić nas do przejścia do tego konkretnego lepszymi warunkami, brakiem płatności, a nawet często dopłacaniem do samego konta dzięki czemu zyskują chwilowy przyrost sprzedaży i więcej klientów. Najgorszą formą promocji oferowaną przez bank a jednocześnie najlepszą dla klientów są fizyczne benefity oferowane na start podczas założenia konta, które otrzymujemy zupełnie za darmo. Lepszą opcją aby zachować klienta jest wprowadzenie barku opłat za prowadzone konto a tym samym daniu klientowi wolną rękę ile i kiedy będzie na te konto wpłacał. Część banków oferuje również możliwość zwrotów za płatności w różnych punktach handlowo usługowych co jest bardzo kuszącą opcją dla wielu klientów i motywacją do zmiany banku.

kredyt studencki

Ciekawy sposób na polepszenie swojej sytuacji i ułatwienie życia mają beneficjenci kredytów studenckich, którzy regularnie z nich korzystają poprzez miesięczne wypłaty. Beneficjentem może być każdy student do 26 roku życia, który posiada trudną sytuację finansową i chciałby studiować bez potrzeby zamartwiania się o własne życie finansowe. Kredyty tego rodzaju wymagają zabezpieczenia w postaci kogoś kto w razie potrzeby pomoże w jego spłacie, jednak są one bardzo korzystne ponieważ są znacznie niżej oprocentowane niż normalne kredyty. Podobnym produktem finansowym jest pożyczka studencka, jednak nie tak bardzo rozsądna jak kredyt. Kredytem przeznaczonym dla firm jest kredyt na innowacje udzielany również w bardziej korzystnych warunkach, jednak istnieją tutaj pewne obostrzenia co do jego wykorzystania np. poprzez finansowanie rozwoju nowych technologii lub zdobywanie wiedzy.

Idealnym produktem a raczej usługą skierowaną zarówno dla firm jak i osób fizycznych jest skup wierzytelności. Takiego rodzaju usługa pozwala nam uzyskać pieniądze za nieopłacone faktury jak i zaległości w spłacie pożyczek przez naszych wierzycieli. Zawsze należy zakładać, że sprzedając wierzytelności nie dostaniemy za nie tyle ile realnie są one warte, jednak pieniądze otrzymujemy od razu bez większych problemów i oszczędzamy czas na rozprawy sądowe.

REKLAMA: