W Banku Pekao bezpłatne konto, 2000 zł bonusów i atrakcyjne finansowanie dla mikrofirm

Bank Pekao S.A. wdrożył nową promocję dla mikroprzedsiębiorców. Nowy klient biznesowy, który założy konto na preferencyjnych warunkach, może otrzymać w ciągu pół roku nawet 2000 zł. Dodatkowo, Bank Pekao oferuje bezterminowo bezpłatne konto firmowe oraz bezpłatną dzierżawę terminala płatniczego aż na dwa lata, a także finansowanie na atrakcyjnych, promocyjnych warunkach.

bank-pekao-konto-firmowe

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszym kwartale 2022 roku działalność rozpoczęło około 93 tys. przedsiębiorców. Stanowiło to wzrost o 10,3 proc. r/r. Z kolei w drugim kwartale tego roku zarejestrowano ponad 93,6 tys. przedsiębiorstw, co może świadczyć o tym, że skłonność do zakładania własnej firmy odbudowuje się po okresie pandemii.

Mikroprzedsiębiorca, który zdecyduje się na skorzystanie z nowej promocji Banku Pekao, może łącznie zebrać do 2000 zł w premiach, po spełnieniu prostych warunków: do 600 zł może dostać za transakcje kartą debetową Mastercard, kolejne nawet  600 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na tym terminalu, a 800 zł za zawarcie pierwszej umowy o kredyt z gwarancją lub leasingu lub faktoringu.

W skład najnowszej oferty promocyjnej wchodzą również bezpłatne konto firmowe i bezkosztowa dzierżawa terminala płatniczego przez dwa lata.

– Jestem pewien, że dzięki tak konkurencyjnej ofercie poszerzy się grono osób korzystających z oferty Banku Pekao dla klientów biznesowych. Nasi przyszli klienci będą mogli w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o koszty prowadzenia rachunku – mówi  Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać także obecni klienci indywidualni Banku Pekao, którzy nie mają jeszcze własnej firmy, ponieważ jedną z możliwości skorzystania z oferty jest założenie firmy poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną PeoPay.

Oferta jest ważna do końca lutego 2023 roku, a jej szczegóły znajdują się na stronie: https://www.pekao.com.pl/firma.

Bank Pekao zapewnia kompleksowe podejście do potrzeb przedsiębiorców. Oprócz tradycyjnej oferty obejmującej kartę wielowalutową, leasing czy faktoring, daje także możliwość korzystania z usług księgowych, pakietów medycznych dla przedsiębiorcy, jego bliskich i pracowników, a także pomoc prawną i informatyczną.

Do końca 2022 roku Bank Pekao proponuje specjalne oferty na finansowanie i refinansowanie jednoosobowych działalności gospodarczych dotychczasowym oraz nowym klientom. Bank Pekao zrezygnował z prowizji przygotowawczej za udzielenie takiego kredytu lub pożyczki.

Nowa oferta specjalna dotycząca refinansowania, przeznaczona jest dla klientów prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej dwóch lat. W ramach tej oferty istnieje możliwość spłaty zaciągniętych w innym banku kredytów i pożyczek. Kredyt lub pożyczka przeznaczona na  refinansowanie zabezpieczona jest gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego EFI PFG.

[PR]

REKLAMA: