Visa TurboKARTA Santander Bank najlepsza dla kierowców

TurboKARTAPorównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła oferty kart kredytowych, z których korzystanie najbardziej opłaca się kierowcom. I miejsce w rankingu zajęła Visa TurboKARTA wydawana przez Santander Consumer Bank.

Kryterium klasyfikacji w rankingu najlepszych kart kredytowych oferujących zniżki na stacjach paliw autorstwa Comperia.pl była wysokość rocznego kosztu obsługi danej karty, a także procent bonusu, jaki można odzyskać za zakupy dokonywane z jej wykorzystaniem na stacjach benzynowych. Najlepsza okazała się Visa TurboKARTA wydawana przez Santander Consumer Bank.

Jak podkreślili autorzy raportu, Visa TurboKARTA daje możliwość korzystania z niej bez konieczności ponoszenia opłat miesięcznych, a dodatkowo wśród innych ofert wyróżnia ją najwyższy poziom zwrotu za wydatki poniesione na stacjach benzynowych (3 procent wartości dokonanych zakupów). To oznacza, że kierowca wydając na stacji benzynowej w danym miesiącu 1 tys. zł, zyska miesięcznie do 30 zł zwrotu. W skali roku, oszczędność przy aktywnym korzystaniu z karty może wynieść zatem do 360 zł. To kwota, która w zupełności pokryje koszt zatankowania pełnego zbiornika paliwa w samochodzie osobowym.

TurboKARTA

Większość kierowców stara się kontrolować wydatki, jakie ponosi w związku z użytkowaniem ich pojazdów. Oferta Visa TurboKARTA w Santander Consumer Bank powstała właśnie z myślą o nich. Cieszymy się, że ranking Comperia.pl potwierdza, że jest to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku, dla osób poszukujących zniżek na stacjach paliw, optymalizujących koszty generowane przez samochód – mówi Joanna Szczegielniak, dyrektor Departamentu Kart Kredytowych Santander Consumer Banku.

Dodatkowym atutem Visa TurboKARTY jest długi, okres bezodsetkowy umożliwiający użytkownikowi korzystanie z zupełnie darmowego kredytu nawet do 54 dni. Dodatkową korzyścią jest całkowicie bezpłatne ubezpieczenie pakietowe car assistance. Ponadto, spłata zadłużenia może odbywać się w ratach. Umowę o kartę można zawrzeć z bankiem bez konieczności wychodzenia z domu, wypełniając formularz kontaktowy na stronie banku lub dzwoniąc na infolinię.

Ranking dostępny na stronie: http://www.comperia.pl/zarabianie-przez-tankowanie-czyli-ranking-kart-kredytowych-dla-kierowcow.html

Więcej o karcie na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/visa-turbokarta,4.html

[PR]

REKLAMA: