Stabilne pożyczanie – gwarancja stałych rat w Alior Banku

Alior Bank wprowadził do oferty „Pożyczkę Stabilną” z gwarancją stałej raty. Produkt ma zapewnić jak największe poczucie przewidywalności osobom, które potrzebują dodatkowych pieniędzy i obawiają się wzrostu kosztów kredytowania w najbliższym czasie.

alior-pozyczka-stabilna

– Środowisko niskich stóp procentowych utrzymuje się w Polsce już od długiego czasu. Jednak coraz częściej mówi się o możliwości ich podniesienia, co wśród niektórych klientów rodzi obawy przed wyższymi ratami i może być powodem rezygnacji z planowanych działań. Z myślą o rozwianiu takich obaw do naszej oferty wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat i da szansę na spokojniejsze zarządzanie domowym budżetem – mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, terminu wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla klientów indywidualnych w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

[PR]

REKLAMA: