Reklama

Zapraszamy do promowania produktów finansowych w serwisie PromocjeBankowe.info.pl.

Możemy zamieścić materiały promujące wybrany bank lub konkretną ofertę dowolnego banku albo innej instytucji finansowej (artykuły sponsorowane). Możemy także przeprowadzić długofalową kampanię promocyjną. Banki zapraszamy do przesyłania informacji handlowych oraz ofert promocyjnych!

Kontakt: biuro[at]promocjebankowe.info.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl

* Artykuły sponsorowane – czas emisji do uzgodnienia (co najmniej rok, z opcją pozostawienia na stałe). Koszt: 50 zł brutto (z max 2 linkami), 40 zł brutto (z 1 linkiem), 30 zł brutto (bez linków). Treść artykułu musi nawiązywać do tematyki serwisu. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu oraz sprzecznego z polskim prawem. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4; możliwość zamieszczenia logo, grafik i zdjęć w treści artykułu; możliwość embedowania filmu. Autor artykułu musi mieć nieograniczone prawo do publikacji zdjęcia (loga) lub musi być jego właścicielem. W zakresie publikacji artykułów sponsorowanych współpracujemy ponadto m.in. z serwisami WhitePress oraz Linkhouse. Zapraszamy do rejestracji w tych serwisach i zlecenia nam publikacji artykułów sponsorowanych (ceny konkurencyjne!).

* Reklamy – w postaci banerów ofertowych lub kierujących do serwisu zleceniodawcy – mogą być umieszczone w panelu bocznym naszej witryny.

Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:

Panel prawy (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 5 zł/dzień
300×600 px – cena 10 zł/dzień

Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji.

Uwaga – reklamy płatne wyświetlane są na najwyższej możliwej pozycji w panelu bocznym Reklamy emitowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach.

Rabaty:
Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%
Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%
Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%

* Redakcja serwisu PromocjeBankowe.info.pl przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy wyłącznie w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia artykułu lub reklamy do emisji.

* Serwis PromocjeBankowe.info.pl prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT. Wystawiamy faktury w kwocie brutto.

* Wydawca serwisu zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.

* Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Rachunki wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Kontakt: biuro[at]promocjebankowe.info.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.