Raiffeisen: załóż konto z kartą i wygraj nagrody

pb1484aWakacje z kartą to idealny pakiet dla podróżujących. Wakacje niedawno się zaczęły – ruszyła wakacyjna promocja konta osobistego w Raiffeisen Polbanku. Zakładając konto z kartą można wygrać nagrody: 3x GoPro HERO 4, 7x głośników JBL. Nagrodą gwarantowaną jest nerka handmade.

Co zrobić, żeby wygrać?

 1. Załóż konto z kartą

Złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą debetową (MasterCard Debit) wraz z dodatkowym kontem walutowym a`vista z kartą MasterCard Debit EURO i ciesz się z korzyści płynących z tego idealnego pakietu dla podróżujących! Szczegóły dotyczące konta i kart poznasz tutaj

pb1484a

 1. Wybierz nagrodę gwarantowaną

Zaraz po złożeniu wniosku zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę konkursową, gdzie możesz wybrać swoją torbę typu nerka! Jeśli masz ochotę zadecydować później, otrzymasz na Twój e-mail indywidualny link, który przekieruje Cię na stronę, kiedy tylko zechcesz! Pamiętaj – by odebrać nerkę musisz spełnić warunki opisane w punkcie 4.

 1. Wyślij zdjęcie

Do 30.09.2015 prześlij do organizatora konkursu jedno z Twoich wakacyjnych zdjęć i zawalcz o jedną z 10 nagród. Podobnie jak w przypadku nagrody gwarantowanej możesz zrobić to zaraz po złożeniu wniosku, bądź później dzięki linkowi, który otrzymasz na Twój adres e-mail. Pamiętaj – by wziąć udział w konkursie musisz spełnić warunki opisane poniżej.

 1. Płać kartą

By otrzymać nagrodę gwarantowaną – nerkę wykonaną ręcznie – w jednym z 4 wariantów kolorystycznych – wystarczy, że otworzysz konta: PLN i EUR i zrobisz zakupy na łączną kwotę 100 zł kartą PLN lub 25 € swoją kartą EURO do 30.09.2015. By wziąć udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie z wakacji, otwórz konta: PLN i EUR i zrób zakupy na łączną kwotę 500 zł kartą PLN lub 125 € swoją kartą EURO do 30.09.2015.

 1. Wygrywaj nagrody

Spośród nadesłanych zdjęć wakacyjnych zostanie wybranych 10 najbardziej oryginalnych i kreatywnych, które zostaną nagrodzone kamerkami GoPro lub głośnikami JBL. Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze zdjęcie z wakacji i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 14.10.2015 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

pb1484b

Korzyści jakie daje Wymarzone Konto Osobiste z kartą MasterCard Debit to m.in.:

* Pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń do karty za 0 zł

– ubezpieczenie assistance na terytorium kraju

– ubezpieczenie podróżne dla Ciebie oraz osoby towarzyszącej poza granicami kraju

* 0 zł za wszystko

– 0 zł opłata miesięczna za prowadzenie Wymarzonego Konta Osobistego

– 0 zł za prowadzenie Wymarzonego Konta Lokacyjnego

– 0 zł opłata za wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju

* Bankowość mobilna

Mobilny Bank to aplikacja na smartfony i tablety, dzięki której codzienne korzystanie z usług banku jest znacznie łatwiejsze. To łatwość i wygoda w wykonywaniu codziennych płatności.

* Oprocentowanie bieżących środków – do 1,5% w skali roku

Wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane już od pierwszego grosza. W bardzo łatwy sposób sprawdzisz ile możesz zyskać na nbp.pl, bo oprocentowanie zależne jest od zmiennej stopy referencyjnej NBP i stałego mnożnika banku. Twoje zyski rosną wraz ze wzrostem salda.

Karta MasterCard Debit z miesięczną opłatą 3 zł i z szerokim zakresem wygód płatniczych, w tym PayPassem, transakcjami internetowymi i telefonicznymi. Umożliwia ona bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w całym kraju.

pb1484c

Wyjeżdżasz za granicę?

Rozważ dodatkowe konto w EURO z kartą MasterCard Debit

*0 zł za prowadzenie konta

* R-Dealer – korzystne kursy wymiany walut

 • to intuicyjne narzędzie umożliwiające zawieranie transakcji wymiany walut po atrakcyjnym kursie
 • minimalizacja kosztów i oszczędność czasu
 • efektywny i prosty sposób zawierania transakcji
 • transakcje rozliczane automatycznie na z góry zdefiniowanych rachunkach
 • można go aktywować samodzielnie poprzez bankowość internetową
 • dostępny jest również w wersji moblinej – R-Dealer Mobile – umożliwiający wymianę walut przez telefony komórkowe i tablety (Android i iOS). Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne, proste i intuicyjne.

Teraz nie musisz już obawiać się, że zabraknie Ci wymienionej wcześniej waluty w EURO. W każdej chwili możesz część swojego wynagrodzenia, które otrzymasz podczas pobytu za granicą na konto złotówkowe, wymienić po korzystnych kursach i wypłacić EURO w bankomacie zagranicznym.

Zamiast wozić plik banknotów ze sobą, zabierz wygodną w użyciu kartę do konta PLN lub EURO. W krajach Unii Europejskiej bardziej opłacalne będzie korzystanie z konta walutowego.

* Bezpieczeństwo pieniędzy ulokowanych na koncie

* Korzyści dodatkowe:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty w EURO w pierwszym roku, w kolejnym również 0 zł pod warunkiem dokonania 3 transakcji bezgotówkowych
 • Stała opłata za wypłaty z bankomatów za granicą – teraz nie musisz się przejmować wypłatami większej gotówki, ponieważ każda wypłata to 2 EURO niezależnie od kwoty

W trakcie wypełniania wniosku o konto złotówkowe, będziesz mógł dodatkowo wybrać opcjonalne konto w EURO.

REKLAMA:

3 Comments on “Raiffeisen: załóż konto z kartą i wygraj nagrody”

 1. raiffeisen teraz ma fajną opcję dla tych ktorzy mają kłopoty z systematycznym odkładaniem na coś (np. wakacje). nazywa się chyba „wymarzony cel” – w tv sa reklamy tego. odkłada się kase, monitoruje postepy a na koniec bank wynagradza nas za wypełniony cel 🙂

 2. konto w raiffeisenie to mam, a od zeszłego tygodnia korzystam u nich z akcji wymarzny cel – bo nigdy nie za wczesnie na rozpoczecie odkładania $ na przysżły urlop 😉

 3. teraz raifeisen wyszedł z kolejna ofertą wymarzonego konta. co o tym sądzicie? w sumie fajna opcja 2 % można oszczedzic troche 🙂

Comments are closed.