Promocja kredytów hipotecznych w Pekao

Pekao przygotowało specjalne warunki cenowe – marżę od 1,89% i prowizję od 0% dla osób, które do końca października złożą wniosek o kredyt mieszkaniowy. Klienci banku mogą także skorzystać ze stałego oprocentowania – teraz również z promocyjną prowizją 0%, finansując nawet 90% wartości nieruchomości.

pekao-kredyt-mieszkaniowy

Decyzja Rady Polityki Pieniężnej z 6 października br. o podniesieniu poziomu stóp procentowych (wzrost głównej stopy referencyjnej z 0,1% do 0,5%) sprawi, że wzrosną raty kredytów. Ponadto eksperci prognozują, że może to nie być ostatnie słowo RPP w tym roku odnośnie wysokości stóp procentowych.

Banki zaczęły oferować kredyty z okresowo stałą stopą procentową, co może uchronić kredytobiorców przed wzrostem wysokości raty przez pewien okres, pozwalając im  przygotować się na taki scenariusz. To rozwiązanie pozwala na łatwiejsze zarządzanie budżetem domowym i planowanie wydatków bez obaw, że w perspektywie kilku miesięcy może wzrosnąć rata kredytu.

– Kredyty z okresowo stałą stopą procentową w Pekao proponujemy już od marca 2020 r. Umożliwiamy również zmianę formuły oprocentowania ze stopy zmiennej na okresowo stałą klientom, którzy posiadają u nas kredyt ze zmienną stopą. Korzystając z tego rozwiązania klienci mają pewność, że oprocentowanie ich kredytów nie zmieni się przez 5 lat. Klienci mogą również przedłużyć czas obowiązywania stałej stopy na kolejne okresy na warunkach uzgodnionych w momencie przedłużania stałej stopy. Teraz zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty promocyjnej, w ramach której stałe oprocentowanie wynosi od 3,94%, a prowizja 0%. Dodatkowo w Pekao nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie czy zawarcie umowy. Wniosek kredytowy można złożyć w dowolnej placówce naszego banku, lub zdalnie przez telefon na infolinii, wysyłając za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 albo mailem. Nasz doradca skontaktuje się z klientem i uzgodni z nim wszelkie szczegóły, a także pomoże dostosować parametry kredytu do jego indywidualnych potrzeb. Oczywiście złożenie wniosku nie wiąże się z żadnymi kosztami, dlatego warto sprawdzić – szczególnie teraz – jakie możliwości oferujemy w Banku Pekao – mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Pekao S.A.

Osoby, które poszukują kredytu hipotecznego może zainteresować październikowa oferta Banku Pekao z marżą już od 1,89% oraz z promocyjną prowizją od 0%. Na prowizję 0% można liczyć niezależnie od wysokości posiadanego wkładu własnego, także przy finansowaniu z kredytu do 90% wartości nieruchomości.

­Wysokość raty potencjalnego kredytu można obliczyć przy pomocy kalkulatora „Szybka rata”, który jest dostępny na stronie internetowej Pekao.

Klienci, którzy nie mają czasu na wizytę w oddziale lub w czasie pandemii obawiają się załatwiania formalności w placówce mogą wybrać zdalny kontakt z doradcą hipotecznym Pekao, który przeprowadzi ich przez cały proces bez konieczności wychodzenia z domu. Wniosek kredytowy oraz wszelkie inne potrzebne dokumenty można przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24, a wizyty w placówce ograniczyć do jednej – finalnej, podczas której podpisywana jest umowa.

Oferta specjalna jest ważna do 31 października 2021 r.

[PR]

REKLAMA: