Promesa na kredyt samochodowy w Inbank

kredyt samochodowy InBankJednym z produktów w ofercie Inbank jest kredyt samochodowy dostępny w 100% online. Wnioskować można o niego jeszcze przed wyborem pojazdu, a bank udziela go bez zabezpieczeń wymaganych zazwyczaj przy tego rodzaju produktach. Od stycznia klienci mogą otrzymać na ten kredyt celowy promesę – zapewnienie, że gotówka oczekuje na nich w banku przez określoną liczbę dni od wydania pozytywnej decyzji kredytowej.

Z myślą o wygodzie klientów Inbank daje im zapewnienie na piśmie, że po zbadaniu zdolności kredytowej, w ustalonym okresie, otrzymają określoną kwotę na zakup samochodu. Ze strony banku jest to gwarancja wypłaty klientowi gotówki w określonym terminie na niezmienionych warunkach. Zobowiązanie banku, określające warunki kredytu, ważne jest 7 dni od decyzji kredytowej i jest całkowicie bezpłatne.

kredyt samochodowy InBank

Kupno samochodu, zwłaszcza używanego, to często proces dość dynamiczny. Choć sama decyzja o zakupie może być długoterminowa, wybór konkretnego modelu bywa spontaniczny i uzależniony od bieżącej oferty komisów. Chcąc skorzystać z ciekawej propozycji, nieraz konieczna jest szybka decyzja, a co za tym idzie, również gotówka na koncie. Na takie okoliczności stworzyliśmy kredyt samochodowy, dzięki któremu klient pozyskuje pieniądze, a dopiero później wybiera i kupuje samochód. Promesa to dodatkowa korzyść, gdyż klient może zweryfikować, czy otrzyma wnioskowaną kwotę, mieć pewność przedstawionych warunków przez 7 dni i możliwość sfinalizowania kredytu w dowolnym momencie w tym okresie – wyjaśnia Tomasz Głodowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej Oddziału Inbank w Polsce.

Promesa w Inbank to również idealne rozwiązanie na wypadek szybkiego zakupu samochodu. Często zdarza się, że nie ma czasu na załatwianie formalności kredytowych, kiedy nadarza się niepowtarzalna okazja zakupu dobrego auta.

Rozważający zaciągnięcie kredytu samochodowego klienci mogą teraz w Inbank złożyć wniosek online, aby sprawdzić, czy otrzymają wybraną kwotę. Po otrzymaniu decyzji mogą nie finalizować kredytu od razu, ale skorzystać z promesy, dającej im 7 dni na rozejrzenie się na rynku ofert motoryzacyjnych.

W celu uzyskania kredytu samochodowego w Inbank i otrzymania promesy nie trzeba udawać się do banku. Wszystkie formalności można załatwić w domu, w dowolnym czasie. To jedna z najwygodniejszych form uzyskania kredytu samochodowego dostępnych na rynku.

Kredytem samochodowym Inbank można sfinansować zakup nie tylko auta, ale też motocykla lub quada. Wnioskować można o środki od 4.000 do 50.000 zł, a spłatę rozłożyć maksymalnie na 72 miesiące. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 6,99% w skali roku.

[PR]

REKLAMA: