Płać BLIKiem i odbierz 20% wartości biletu PolskiBus.com

pb1563PolskiBus.com przedłuża okres obowiązywania promocji organizowanej wraz z systemem płatności mobilnych BLIK. Promocyjne transakcje mogą być realizowane aż do 30 czerwca 2016 roku! Zasady korzystania z promocji pozostają bez zmian. Pasażerowie zostaną nagrodzeni 20% kwoty za każdą podróż z PolskiBus.com lub PolskiBusGold.com, opłaconą z wykorzystaniem BLIKa! Promocja obejmuje wszystkie transakcje, w tym bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, i można z niej skorzystać dowolną ilość razy!

pb1563

W odpowiedzi na ogromne powodzenie promocji organizowanej wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK, PolskiBus.com przedłuża okres obowiązywania oferty o kolejne trzy miesiące! Każdy zakup biletów na stronie www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com opłacony BLIKiem i dokonany w okresie do 30 czerwca 2016 roku wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży. Minimalna kwota transakcji, która upoważnia do wzięcia udziału w akcji wynosi 1 zł. Promocja obejmuje więc wszystkie bilety w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, a także łączy się z innymi, aktualnymi promocjami PolskiBus.com. W dodatku można z niej skorzystać dowolną ilość razy!

Jak to zrobić?

Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

„Promocja z BLIKiem okazała się strzałem w dziesiątkę! W związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych Pasażerów zdecydowaliśmy się przedłużyć ją na okres kolejnych trzech miesięcy. Podróżowanie z PolskiBus.com to nie tylko szybkość, komfort i bezpieczeństwo, ale i oszczędzanie! Zapraszamy do rezerwowania wymarzonych podróży na naszych stronach internetowych i płatności za pomocą BLIKa, aby odebrać 20% kwoty, do wykorzystania na przykład na kolejny wymarzony wyjazd!”  – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

System płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji „20% z BLIK na PolskiBus.com” dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja oraz www.polskibus.com.

[PR]

REKLAMA: