PKO Konto za Zero: solidne rozwiązanie dla każdego

Jakie wybrać konto osobiste? Jakie konto osobiste jest najlepsze? – takie pytania często zadajecie w mailach przesyłanych do serwisu PromocjeBankowe.info.pl. Większość naszych Czytelników to tzw. wyjadacze wisienek, którzy zakładają konto w bankach dających jakieś profity. Trudno się dziwić – coraz mniej banków daje zarobić. Jednak „wisienki” banki dają przeważnie tylko w okresie promocyjnym. Później za konto trzeba już płacić, albo spełnić wygórowane warunki w celu uniknięcia opłat.

pkobp

Porównaj konta bankowe >>>

Jest jednak spore grono osób, które chcą założyć solidne, normalne konto bankowe. Potrzebują mieć jeden numer rachunku przez cały czas, bo np. prowadzą rozległe interesy i muszą wszędzie podać numer swojego konta. Przy „skakaniu” z konta na konto (z banku do banku), za każdym razem trzeba byłoby podawać nowy numer rachunku. Póki co, niestety, nie ma możliwości pozostawienia numeru rachunku przy zmianie banku, tak jak dzieje się przy zmianie operatora telefonii komórkowej.

W tym artykule polecam konto, które sam posiadam. Jest to Konto za Zero w największym polskim banku – PKO BP. Do jesieni ub.r. miałem w tym banku Superkonto, ale po zmianach w ofercie banku, postanowiłem zamienić Superkonto na Konto za Zero. Przyznam, że do tej zmiany zdopingowały mnie też rosnące opłaty za Superkonto. Konto w PKO BP założyłem dawno temu, kiedy pracodawca zamykał kasę zakładową i zażądał podania numeru konta w celu przekazywania wypłaty. Mój numer konta funkcjonuje już w wielu miejscach (także poza granicami kraju) i przyznam, że nie chciałoby mi się już bawić w wysyłanie wszędzie nowego numeru rachunku. No, chyba że bank naprawdę zmusi mnie do poszukania innego… Może to zwykłe lenistwo, ale przyznam że na razie nie mam na co narzekać. Oddział banku mam prawie „pod nosem”, panie z obsługi klienta to już „stare, dobre znajome”, a bankomaty PKO BP są prawie wszędzie.

pb1125Plusem zmiany rodzaju konta było zachowanie jego numeru. Jedynym minusem zmiany była opłata 50 zł za zachowanie dotychczasowego numeru rachunku. Największym plusem są darmowe przelewy internetowe, oczywiście autoryzowane kodem z darmowego SMSa, a nie kodem ze zdrapki. Do Konta za Zero wydawana jest karta debetowa PKO Ekspres.

Jeśli spełnisz mało wymagające warunki, naprawdę wszystko masz za ZERO:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości minimum 300 zł
 • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
 • 0 zł za dostęp do aplikacji IKO

Konta osobiste w ofercie Banku PKO BP:

 • PKO KONTO DLA MŁODYCH – to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla studentów albo absolwentów wyższych uczelni w wieku 18-26 lat. Otwórz konto
 • PKO KONTO ZA ZERO – Konto i karta za 0 zł przy aktywnym korzystaniu. A do tego szeroka sieć bezprowizyjnych bankomatów PKO Banku Polskiego oraz bankowość elektroniczna iPKO. Otwórz konto
 • PKO KONTO BEZ GRANIC – W ramach jednej opłaty korzystasz z konta jak chcesz i ile chcesz. Brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, krajowe przelewy, zlecenia stałe oraz za kartę do konta. Otwórz konto

Konta firmowe (pakiety) w ofercie PKO BP:

 • PAKIET BIZNES DEBIUT 18 – Pakiet dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy.
 • PAKIET BIZNES ROZWÓJ – Pakiet dla firm zainteresowanych kompleksową, nowoczesną i atrakcyjną cenowo obsługą finansów swojej firmy oraz pełnym dostępem do oferty kredytowej.
 • PAKIET BIZNES KOMFORT PLUS – Pakiet dla dynamicznie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, intensywnie korzystających z produktów i usług.
 • PAKIET BIZNES SUKCES PLUS – Pakiet dla intensywnie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które odniosły już sukces na rynku.

 pb1125a

TYLKO TERAZ MOŻESZ ZAROBIĆ 50 ZŁ ZA OTWARCIE KONTA !!!

Jeśli założysz konto osobiste lub firmowe w Banku PKO BP otrzymasz nagrodę – 50 zł

OTWÓRZ jedno z wyżej wymienionych kont osobistych lub firmowych.

Promocja trwa do 28 marca 2015 r. i jest przeznaczona dla nowych klientów Banku PKO BP.

Nowy klient to osoba fizyczna (także ta prowadząca działalność gospodarczą), lub spółka cywilna, która w dniu przystąpienia do Promocji nie posiada żadnego z kont osobistych lub firmowych, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie konta złożony przed przystąpieniem do promocji, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego z tych kont. Nowy klient, po spełnieniu warunków, otrzyma 50,00 PLN netto (62,00 PLN brutto) w formie przelewu na nowe konto lub rachunek prowadzony w ramach nowego pakietu PKO Banku Polskiego.

Otwórz jedno z kont PKO Banku Polskiego z mojego polecenia (na dedykowanej stronie), a zyskasz możliwość otrzymania premii pieniężnej w wysokości 50 zł. Pamiętaj, aby we wniosku o konto w polu „Kod promocyjny” podać uzyskany ode mnie KOD!

Chcesz kod? Poproś o niego w mailu: biuro[małpa]promocjebankowe.info.pl

PKO BANK POLSKI W LICZBACH:

 • 2532 mln zł* Zysk netto (za III kwartały 2014 r.)
 • 244,4 mld zł* Wartość aktywów
 • 1189 Liczba oddziałów (ogółem):
 • 1150 Oddziały detaliczne
 • 39 Oddziały korporacyjne
 • 1027 Liczba agencji
 • 3 056 Liczba bankomatów
 • 6,36 mln Liczba rachunków
 • 7,16 mln Liczba kart bankowych
 • 838 tys. Karty kredytowe

 * – Dane skonsolidowane

Źródło: Wyniki finansowe za III kwartały 2014 r.

REKLAMA: