PKO BP: załóż Konto za Zero z premią 100 zł

konto za zero z premią 100 złKonto za Zero PKO BP z premią 100 zł to oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z PKO Bankiem Polskim. Klienci, którzy otworzą w PKO BP Konto za Zero mogą otrzymać premię w wysokości 100 zł! Warunkiem otrzymania bonusu jest uruchomienie konta i dokonanie bezgotówkowej operacji, korzystając z aplikacji IKO, o łącznej wartości co najmniej 10 zł. Promocja trwa do 31 marca 2016 roku.

Atutem Konta za Zero jest całkowity brak opłat – jedyny warunek to przeprowadzenie transakcji kartą debetową na co najmniej 300 zł miesięcznie.

konto za zero z premią 100 zł

Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów PKO Banku Polskiego. Uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które w ciągu 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (26.02) zawarły z PKO BP umowę dotyczącą prowadzenia rachunku bankowego, bez względu na to, czy umowa ta została czy nie została rozwiązana.

Nagrodami w promocji są premie pieniężne w kwocie 100 zł każda, gwarantowane w przypadku spełnienia przez uczestników wymogów określonych w regulaminie. Pula premii jest ograniczona do wartości 80 000 złotych. Promocja trwa do dnia 31.03.2016 r., przy czym organizator zastrzega prawo do wcześniejszego zakończenia promocji, w przypadku wyczerpania puli premii.

Wnioski o Konto za Zero w PKO BP składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem wniosku o produkt zamieszczonego na stronie promocji, jak również wnioski o produkt złożone po zakończeniu promocji, nie będą brały udziału w promocji. Prawo do premii w ramach promocji przysługuje pierwszym 800 uczestnikom, którzy spełnią wymagania określone w regulaminie. Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię.

konto za zero z premią 100 zł

Jak założyć Konto za Zero i odebrać 100 zł premii?

  1. Złóż wniosek o prowadzenie Konta za Zero do 31 marca 2016 r.
  2. W ciągu 30 dni od wysłania wniosku o konto podpisz umowę (nie później niż do 30 kwietnia 2016 r.).
  3. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto dokonaj w punktach usługowo-handlowych (nie przez Internet!) bezgotówkowych operacji korzystając z aplikacji IKO powiązanej z Kontem za Zero, o łącznej wartości co najmniej 10 zł
  4. Premię w wysokości 100 zł otrzymasz do 25 czerwca 2016 roku.

konto za zero

Konto za Zero to nowoczesne konto osobiste:

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta
  • 0 zł za kartę do konta, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości minimum 300 zł (w przeciwnym razie 6,90 zł)
  • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
  • 0 zł za dostęp do konta przez aplikację IKO

Masz możliwość skorzystania nawet z 1000 zł bez odsetek przez 30 dni w ramach dopuszczalnego salda debetowego. Płacisz za to zaledwie 5 zł i to tylko w tym miesiącu, w którym korzystasz z limitu salda. Wykorzystane saldo powinno być spłacone w ciągu 30 dni od jego powstania. Po spłacie masz możliwość ponownego wykorzystania środków. Dodatkowo możesz otrzymać specjalne oferty produktów powiązanych, takich jak zerowe oprocentowanie limitu dopuszczalnego salda debetowego.

Sami używamy, więc rekomendujemy Konto za Zero w banku PKO BP.

Promocja trwa do 31 marca 2016 r. lub do wyczerpania puli premii.

REKLAMA: