Oferta pożyczki konsolidacyjnej w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A przygotował dla klientów, którzy szukają sposobu na obniżenie rat swoich kredytów, ofertę pożyczki konsolidacyjnej. Wakacje to dobry czas, aby wygospodarować chwilę na sprawdzenie tej możliwości. Tym bardziej, że można to zrobić zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale, a potem dalej cieszyć się urlopem.

pozyczka-konsolidacyjna-bank-pekao-sa

Pożyczka konsolidacyjna oferowana przez Bank Pekao jest przeznaczona na spłatę kredytów oraz pożyczek zaciągniętych w innych bankach. Klient może też wnioskować o dodatkowe środki do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel. Pożyczka jest dostępna bez prowizji, a jej minimalna i maksymalna kwota wynosi odpowiednio 1 tys. zł i 250 tys. zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9,89 proc. z ubezpieczeniem oraz 11,89 proc. bez ochrony ubezpieczeniowej. Dodatkowo w Pekao pierwszą ratę można zapłacić w trzecim miesiącu po uruchomieniu pożyczki, a w tym czasie środki przeznaczyć na inny cel. To dobre rozwiązanie szczególnie w okresie zwiększonych wydatków urlopowych i szkolnych. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia br.

 Oferta pożyczki konsolidacyjnej, którą proponujemy klientom, jest jedną z najlepszych propozycji tego typu na rynku. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Pozwala to uporządkować finanse i wygodnie spłacać nowe raty – mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Przeniesienie kredytów do Banku Pekao jest bardzo proste. Klienci, którzy posiadają konto w Pekao pożyczkę mogą wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, umowę można zaakceptować online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Środki na spłatę kredytów i pożyczek bank przeleje na rachunki w innych bankach wskazanych przez klienta.

Klienci, którzy nie mają konta w Banku Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną szybko i wygodnie przez internet. Wniosek jest dostępny na stronie internetowej pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa na spłatę innych pożyczek. Po pozytywnej ocenie wniosku, gdy klient otrzyma informację o wysokości nowej raty i ją zaakceptuje – wybiera oddział, w którym podpisze umowę. W każdym momencie wypełniania wniosku można połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz potrzebne wsparcie.

Więcej na temat pożyczki można przeczytać na stronie: link

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 12,55 proc. przy założeniach całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 45 812 zł, pożyczka zaciągnięta na 64 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,89 proc. w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 16 269,51 zł (w tym: odsetki 16 269,51 zł), całkowita kwota do zapłaty 62 081,51 zł, płatna w 63 ratach miesięcznych po 970,03 zł, 64 rata wyrównująca 969,62 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 45 812 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 17 maja 2023 r.

[PR]

REKLAMA: