NestBank: darmowe konto i lokata na 4%

Nest KontoNest Konto za bezwarunkowe zero; atrakcyjne Konto Nest Oszczędności z premią do 30% oraz Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku – to nowe propozycje Nest Banku. Każdy klient po aktywacji rachunku ma możliwość skorzystania z innych atrakcyjnych produktów!

Nest Bank zastąpił dotychczasowe marki: Smart Bank oraz BIZ Bank. Po założeniu konta osobistego, gdzie za darmo otrzymasz możliwość prowadzenia konta, obsługi karty oraz wypłaty pieniędzy z wszystkich bankomatów w Polsce, możesz założyć także Konto Nest Oszczędności oraz Nest Lokatę Witaj. Nest Bank utrzymał usługi, które cieszyły się największym zainteresowaniem w dotychczasowej ofercie – konto osobiste bez opłat (czyli 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, za wydanie i korzystanie z karty płatniczej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). Nowości to m.in. 3 miesięczna Nest Lokata Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku oraz inne lokaty z podwyższonym oprocentowaniem. Również mikroprzedsiębiorstwa mają miłą niespodziankę w postaci darmowego konta – zarówno dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego.

Nest Konto

W ofercie pojawił się też nowy produkt oszczędnościowy dla rodzin: Nest Rodzinne Oszczędności. To konto zaprojektowane z myślą o systematycznym, długoterminowym oszczędzaniu, także niewielkich kwot. Bank wspiera regularność w oszczędzaniu przez premie, które rosną wraz z liczbą posiadanych dzieci i okresem wpłat. Oszczędzanie za pomocą Nest Rodzinne Oszczędności nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi, w tym opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania. Nest Bank postawił na rozwój sieci placówek, które bardziej przypominają kawiarnię niż bank. Docelowo sieć oddziałów własnych będzie liczyła 57 placówek oraz 300 franczyzowych.

Nest Konto prowadzone za bezwarunkowe zero zł

 • za założenie i prowadzenie konta,
 • za wydanie i obsługę karty,
 • za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W Nest Banku wydanie i korzystanie z jednej karty płatniczej jest zawsze darmowe. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w kraju i za granicą, a dzięki szybkim i bezpiecznym płatnościom zbliżeniowym oszczędzisz swój czas. Karta umożliwia też wygodne płatności i rodzinne zakupy w Internecie.

Karta płatnicza do Nest Konta to:

 • 0 zł za wydanie i używanie karty
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback

Załóż konto za pomocą przelewu (konto aktywne nawet w 15 minut)

 1. Złóż wniosek przez stronę lub aplikację mobilną
 2. Potwierdź umowę wykonując przelew na 1 zł z Twojego rachunku osobistego w innym banku
 3. Aktywuj konto i korzystaj z jego możliwości

Załóż konto za pomocą kuriera (konto aktywne nawet w ciągu 5 dni)

 1. Złóż wniosek przez stronę lub aplikację mobilną
 2. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
 3. Twoje konto zostanie aktywowane, gdy umowa wróci do banku

Nest Konto

Nest Rodzinne Oszczędności

Jeżeli nie posiadasz Nest Konta otwórz je i zacznij oszczędzać. Nest Rodzinne Oszczędności to proste konto oszczędnościowe, które wspiera regularne i długoterminowe oszczędzanie. To Ty podejmujesz decyzję jak długo chcesz oszczędzać. Nawet, gdy wypłacisz środki przed upływem zadeklarowanego okresu, nie tracisz uzyskanej premii za już zakończone lata oszczędzania. Jeżeli posiadasz już konto w Nest Banku wystarczy, że ZALOGUJESZ SIĘ i złożysz wniosek „Nest Rodzinne Oszczędności”. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Nest Banku ZAŁÓŻ NEST KONTO online lub w oddziale, a następnie złóż wniosek ,,Nest Rodzinne Oszczędności”.

 • 7% – maksymalna premia w drugim roku oszczędzania
 • 0 zł za prowadzenie
 • 100% gwarancja kapitału

Z kontem Nest Rodzinne Oszczędności zyskujesz podwójnie. To połączenie bezpłatnego konta oszczędnościowego oraz atrakcyjnej premii za regularne oszczędzanie i liczbę posiadanych dzieci.

Co zyskujesz?

 1. Wybierasz deklarowany okres oszczędzania (5,10, 15 lat). Im dłużej oszczędzasz tym większą premię możesz uzyskać. Możesz mieć nawet 5 rachunków Nest Rodzinne Oszczędności – w ten sposób oszczędzasz na różne potrzeby: swoje, dzieci czy też wnuków.
 2. Po każdym zakończonym roku oszczędzania i spełnieniu warunków promocji bank wypłaca Ci premię zakładając, że co miesiąc regularnie zasilałeś konto zadeklarowaną kwotą oszczędności. Premia będzie wypłacana na Twoje Konto Nest Rodzinne Oszczędności.
 3. Możesz swobodnie wpłacać oraz wypłacać środki zgromadzone na koncie, jednak pamiętając, aby Twoje saldo rachunku nie było nigdy niższe niż suma dokonanych, zadeklarowanych wpłat.
 4. Raz w roku masz od banku wakacje od oszczędzania – jeżeli raz nie zasilisz konta nie stracisz możliwości uzyskania premii.
 5. Dołączając dzieci do promocji jesteś w stanie uzyskać wyższą premię.
 6. Jeżeli oszczędzasz regularnie bank gwarantuje, że wysokość Twojej planowanej premii nie zmieni się niezależnie od wahań na rynkach finansowych i zmian stóp procentowych.

Pamiętaj, że nawet jeśli nie spełnisz warunków promocji to i tak zarobisz. Twoje środki będą oprocentowane, jak na zwykłym koncie oszczędnościowym.

Nest Lokata Witaj z wysokim oprocentowaniem 4%

Nest Lokata Witaj jest rachunkiem oszczędnościowej lokaty terminowej prowadzonym przez Nest Bank na rzecz konsumentów w złotych. Lokata jest dostępna dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Nest Konto prowadzonego w złotych, którzy założą lokatę w terminie 30 dni od dnia otwarcia pierwszego Nest Konta. Lokata może być otwarta na 3 miesiące, na kwotę maksymalnie 10.000 zł. Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 4% w skali roku. Promocją może być objęta tylko jedna lokata otwarta przez klienta. Szczegółowe warunki promocji określa regulamin promocji „Nest Lokata Witaj”. Promocja trwa do jej odwołania przez Nest Bank.

 • oprocentowanie 4,0% w skali roku
 • oprocentowanie stałe
 • okres trwania – 3 miesiące
 • 1 tysiąc zł minimalnej kwoty lokaty
 • 10 tys. maksymalnej kwoty lokaty
 • kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
 • możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty

Jeśli już założyłeś Nest Konto i aktywowałeś dostęp do Bankowości Internetowej załóż lokatę w 3 krokach:

 1. Zaloguj się przez stronę
 2. W sekcji „Moje finanse” kliknij w „Lokaty”, wybierz „Nowa lokata” i określ jej parametry
 3. Zatwierdź otwarcie lokaty i ciesz się rosnącymi oszczędnościami
REKLAMA: