mBank: zyskaj z eKontem 500 zł

ekonto 500 zł zwrotuKolejna promocja mBanku dotycząca kont osobistych! Za uruchomienie rachunku i aktywne z niego korzystanie znów można uzyskać do 500 zł zwrotu! Nowi klienci, którzy otworzą rachunek mogą zyskać 10 zł na powitanie oraz 250 zł za transakcje i 240 zł extra bonus. Promocja trwa do 1 sierpnia 2016 r.

ekonto 500 zł zwrotu

Nowi klienci, którzy otworzą rachunek w mBanku, mogą zyskać:

10 zł na powitanie – za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h,

250 zł za transakcje (2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK-iem – max 50 zł/m-c)*,

240 zł extra bonus – za łączne spełnienie warunków promocji w każdym z 5 miesięcy.

 * Aby otrzymać 250 zł zwrotu (50 zł x 5), należy w każdym z 5 miesięcy: zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnić minimum 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek oraz wykonać transakcje kartą/BLIK-iem łącznie za min. 250 zł

ekonto w mBanku to m.in.:

  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash w całej Polsce
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

* Opłata za kartę debetową wydaną do rachunku wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Bezpłatne wypłaty w PLN z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A. w Polsce w przypadku eKonta z taryfą standard. Brak opłat za krajowe przelewy zewnętrzne przez internet w PLN.

ekonto 500 zł zwrotu

Inne zalety ekonta w mBanku:

  • Finanse w zasięgu ręki

Wygodne płacenie rachunków albo proste zmiany limitów na kartach płatniczych. Z aplikacją mobilną mBanku masz pełną kontrolę nad swoim kontem osobistym, które jest na wyciągnięcie kciuka.

  • Setki okazji i wyjątkowe rabaty

Atrakcyjne oferty znanych marek i sieci sklepów, zwrot części wydatków na konto internetowe, wygodne przeglądanie najlepszych okazji w serwisie transakcyjnym. Te i inne korzyści łatwo połączysz ze swoim eKontem dzięki mOkazjom.

  • Schowaj portfel i płać telefonem

Bez gotówki, bez portfela, bez czekania na resztę. Sprawdź jak wygodnie i szybko płacić telefonem lub przelać pieniądze znajomemu, nawet jeśli nie znasz jego numeru konta osobistego.

ekonto 500 zł zwrotu

Promocja „Zyskuj z eKontem – II edycja” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 01.06.2016 do 01.08.2016 r. zawrą umowę o prowadzenie indywidualnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku i będą dokonywali transakcji kartami debetowymi lub kredytowymi oraz płatności telefonem przez NFC bądź BLIK.

Aby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł miesięcznie, należy dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym transakcje kartą płatniczą na łączną kwotę w wysokości min. 250 zł, nie anulować transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru, zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji oraz zapewnić w danym miesiącu przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej. Łączna wartość premii za płatności kartą i płatności BLIK w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 250 zł.

Uczestnik promocji może dodatkowo otrzymać jednorazową premię w wysokości 10 zł za pierwszą aktywację dostępu do eKonta z taryfą standard lub eKonta z taryfą plus za pomocą aplikacji mobilnej dokonaną w ciągu 24 godzin od założenia konta.

Dodatkowo uczestnik promocji, który spełni wszystkie warunki promocji w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie trwania promocji, otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł.

Łączna wartość premii za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej, premii za płatności kartą i przelew wynagrodzenia oraz premii dodatkowej w ramach promocji wynosi 500 zł.

Do promocji można przystąpić do 01.08.2016 r.

REKLAMA: