mBank: Płać ZUS regularnie i zyskaj nawet 600 zł

pb1481amBank ponownie premiuje klientów opłacających składki ZUS z rachunku firmowego. Przedsiębiorcy mogą zyskać nie tylko 600 zł, ale też lepsze warunki finansowania w banku, ponieważ terminowe płacenie składek to także wyższa zdolność kredytowa.

Z danych z ZUS wynika, że na koniec lipca 2014 roku zaległości z tytułu niepłaconych składek na ubezpieczenie zdrowotne wyniosły prawie 7 mld zł. Oprócz odsetek za spóźnienie czy grzywny, ZUS może także wystąpić do sądu upadłościowego z wnioskiem o pozbawienie konkretnej firmy prawa do prowadzenia działalności gospodarczej. Nieterminowe płacenie składek może też wpłynąć na wiarygodność firmy.

pb1481b

Opłacanie składek to istotny element brany pod uwagę przez banki, przy szacowaniu zdolności kredytowej przedsiębiorcy. Ma wpływ na to czy i na jakich warunkach przedsiębiorca dostanie potrzebne środki np. na rozwój firmy. Bank sprawdza, czy składki były płacone z konta, a jeśli nie – prosi o odpowiednie zaświadczenie z ZUS – wyjaśnia Marek Piotrowski, zastępca dyrektora departamentu małych i średnich firm w  mBanku.

Dlatego mBank, by zachęcić klientów do terminowego regulowania tych zobowiązań, comiesięczne wpłaty nagradza dodatkowymi środkami. Klienci, który do końca lipca otworzą rachunek mBiznes konto Start lub Komfort i będą opłacać z niego składki ZUS na kwotę przynajmniej 250 zł, zyskają 50 zł miesięcznie. Czyli aż 600 zł w ciągu roku. Dodatkowo zaoszczędzą także na prowadzeniu rachunku, ponieważ przez 12 miesięcy będą mogli z niego korzystać za darmo.

To już trzecia odsłona kampanii dla klientów firmowych na podobnych zasadach. Widzimy, że przedsiębiorcy chętnie z niej korzystają, ponieważ pozwala na realne oszczędności. Działania promocyjne z I kwartału tego roku przyniosły wzrost sprzedaży o ponad 90 proc. w porównaniu z ostatnim kwartałem ubiegłego roku, gdy promocja nie obowiązywała – mówi Marek Piotrowski.

pb1481c

> Odbierz nawet 600 zł na ZUS z mBiznes kontem Start (dla firm działających krócej niż 12 miesięcy)

  • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy
  • 0 zł za przelewy do ZUS i US
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach
  • 0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu

Otwórz konto dla firm

Kwota 600 zł wypłacana jest w transzach po 50 zł przez okres 12 miesięcy, pod warunkiem wykonywania comiesięcznych przelewów do ZUS z nowo otwartego mBiznes konta Start w minimalnej wysokości 250 zł.

> Odbierz nawet 600 zł na ZUS z mBiznes kontem Komfort

  • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy
  • 0 zł za przelewy do ZUS i US
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach
  • pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych

Otwórz konto dla firm

Kwota 600 zł wypłacana jest w transzach po 50 zł przez okres 12 miesięcy, pod warunkiem wykonywania comiesięcznych przelewów do ZUS z nowo otwartego mBiznes konta Komfort w minimalnej wysokości 250 zł.

PROMOCJA trwa do 31 lipca 2015 roku!

REKLAMA: