mBank: 900 zł na ZUS z mBiznes konto

pb1548amBank ma nową promocję dla biznesu: 900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości. Z mBiznes kontem dla firm można zyskać obecnie nawet 900 zł zwrotu! Załóż konto firmowe w mBanku i zarabiaj na nim! Promocja trwa do 31.03.2016 r. włącznie.

Uruchamiając bezpłatny rachunek firmowy mBanku już pierwszego dnia zyskuje się możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł. W przypadku konta mBiznes nie są pobierane opłaty za dokonywane przez Internet przelewy do ZUS i US.

Jeśli prowadzisz firmę nie dłużej niż 12 miesięcy mBiznes konto Start jest właśnie dla Ciebie. Po upływie 12 miesięcy sam zdecydujesz  w jaki rachunek firmowy przekształcisz mBiznes konto Start.

* z mKsięgowości mogą skorzystać podmioty rozliczające się na zasadach uproszczonej księgowości.

Aby zyskać nawet 600 zł zwrotu, wystarczy otworzyć konto i:

– opłacać co miesiąc składkę na ZUS na kwotę 250 zł oraz dokonać minimum jednej transakcji kartą płatniczą miesięcznie.

Aby zyskać dodatkowe 300 zł, należy otworzyć konto z obsługą księgową i:

– księgować w miesiącu 3 faktury kosztowe na minimalną kwotę 10 zł oraz opłacać je z serwisu księgowego.

Konto firmowe w mBanku to:

 • 0 zł za prowadzenie przez 12 miesięcy
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów i wypłaty gotówki w 950 wpłatomatach
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu**

** W pierwszym miesiącu od otwarcia rachunku bieżącego klient otrzymuje pakiet 5 przelewów w miesiącu za 0 zł. W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania przez posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym.

mKsięgowość to:

 • 0 zł za księgowość online i 6 miesięcy opieki księgowej gratis*
 • pełna kontrola nad kwotą podatku do zapłacenia
 • dane księgowe zawsze pod ręką

* Po okresie promocyjnym usługa dodatkowa Sprawdzanie księgowań zostanie wyłączona dla klienta z mKsięgowością Start. Cena usługi mKsięgowość Komfort po okresie promocyjnym będzie zgodna z obowiązującą Tabelą Opłat Cyber Productivity S.A.

mBiznes Konto Start

Otwierając mBiznes konto Start zyskujesz:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów
 • Dostęp do 950 wpłatomatów

Korzystając z księgowości w mBanku, zyskujesz:

 • innowacyjne połączenie konta z księgowością
 • pewność, że księgowaniem zaopiekuje się doświadczona księgowa
 • oszczędność czasu dzięki księgowaniom i płatnościom na 1 klik
 • 0 zł za księgowość online i 6 miesięcy opieki księgowej gratis

By zyskać 600 zł, wystarczy:

 • Opłacać z konta co miesiąc składkę ZUS na kwotę minimum 250 zł
 • Dokonywać minimum jednej transakcji kartą płatniczą miesięcznie

By zyskać 300 zł, wystarczy:

 • Zaksięgować w miesiącu 3 faktury kosztowe na min. 10 zł i opłacić je z serwisu księgowego

mBiznes Konto Komfort

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców wymienionych w regulaminie, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

1) w okresie trwania promocji zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku mBizneskonto Start lub mBiznes konto Komfort w promocyjnej cenie 0 zł za prowadzenie na 12 miesięcy, zwanego dalej rachunkiem bieżącym;

2) w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego będą dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie z nowo otwartego rachunku bieżącego;

3) w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego dokonają minimum jednej transakcji miesięcznie kartą płatniczą wydaną do nowo otwartego rachunku bieżącego. Uczestnik promocji, który spełni ww. warunki, otrzyma od banku premię w wysokości 50 zł miesięcznie (maksymalnie 600 zł w ciągu 12 miesięcy).

Dodatkowo uczestnik promocji „900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości”, który otworzy mBiznes konto Start lub Komfort wraz z mKsięgowością Start lub mKsięgowością Komfort, otrzyma od banku dodatkową premię w wysokości 25 zł miesięcznie (maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy), jeżeli: 1) spełnia ww. warunki dotyczące otrzymania premii 50 zł miesięcznie; 2) w okresie trwania promocji zawrze umowę o świadczenie usług z organizatorem – partnerem na zasadach opisanych w rozdz. X regulaminu serwisu SuperKsięgowa.pl dostępnego w ramach serwisu transakcyjnego banku; 3) w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie usług będzie księgować w każdym miesiącu w serwisie księgowym minimum 3 faktury kosztowe na kwotę minimalną 10 zł każda i opłacać je poprzez zlecenie przelewu z systemu księgowego do systemu transakcyjnego banku.

Dodatkowo uczestnik promocji „900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości”, który otworzy mBiznes konto Start lub Komfort wraz z mKsięgowością Start lub mKsięgowością Komfort, otrzyma od organizatora – partnera: mKsięgowość Start z usługą dodatkową Sprawdzenie księgowań za 0 zł przez okres 6 miesięcy lub mKsięgowość Komfort za 0 zł przez okres 6 miesięcy od daty zawarcia umowy o świadczenie usług z serwisem SuperKsięgowa.pl.

Po okresie promocyjnym usługa dodatkowa Sprawdzanie księgowań zostanie wyłączona dla uczestnika promocji z mKsięgowością Start. Cena usługi mKsięgowość Komfort po okresie promocyjnym będzie zgodna z obowiązującą Tabelą opłat CyberProductivity SA.

Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 31.01.2016 r. Usługi księgowe dostarczane są przez CyberProductivity SA.

PROMOCJA trwa do 31 marca 2016 roku.

REKLAMA:

One Comment on “mBank: 900 zł na ZUS z mBiznes konto”

 1. Promocja ogólnie bardzo atrakcyjna, zresztą nie po raz pierwszy mBank stara się przyciągnąć klientów firmowych bonusami za opłacanie składek ZUS. Jednak trzeba mieć świadomość że po 12 miesiącach konto przekształca się w inny rachunek, którego prowadzenie kosztuje 25 zł miesięcznie.

Comments are closed.