Masz OC w PZU? Możesz mieć Opla lub rower!

pb1518aFura nagród do wygrania w loterii PZU! 15 października ruszyła loteria PZU. Każdy klient, który posiada aktualną polisę OC w PZU ma szansę wygrać samochód lub rower. Loteria potrwa 12 tygodni. Zgłoszenia do loterii można wysyłać od 15 października 2015 roku do 8 stycznia 2016.

pb1518b

Jak zdobyć losy na furę nagród od PZU?

Wystarczy kupić lub odnowić OC samochodu w PZU albo zgłosić aktualną polisę ważną co najmniej do 8.01.2016 r. Każde dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne (np.: AC, Auto Szyba, NNW) to dodatkowy los w loterii.

W ramach loterii odbędzie się 12 losowań – w każdym do wygrania Opel Mokka Enjoy i 30 rowerów ROMET Angel 28”. Łączna pula nagród to 12 samochodów i 360 rowerów.

Jak wziąć udział w loterii?

Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.loteriapzu.pl, zgłosić udział konsultantowi infolinii (801 102 102), bądź wypełnić formularz w oddziale PZU lub u agenta. Można też wypełniony formularz wysłać pocztą bezpośrednio do organizatora loterii. Do loterii można zgłosić się od 15.10.2015 r. do 8.01.2016 r.

Ponadto w ramach oferty specjalnej posiadacze ubezpieczenia OC w PZU mogą tankować taniej na stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Do końca stycznia zapłacą 10 groszy mniej za każdy litr paliwa. Karty rabatowe LOTOS Navigator będzie można odebrać u agentów lub w oddziałach PZU.

Od listopada na dedykowanej stronie loterii www.loteriapzu.pl dostępna będzie gra, w której po zeskanowaniu twarzy uczestnicy dowiedzą się jakim są typem kierowcy. Aplikacja zrobi użytkownikowi zdjęcia podczas wyświetlania filmu z różnymi sytuacjami na drodze. Emocje uczestników zabawy będą analizowane i na ich podstawie zostanie określone jakim są typem kierowcy.

Szczegóły na www.loteriapzu.pl

PROMOCJA W SKRÓCIE:

pb1518c

  1. Jak wziąć udział w loterii?

Kup lub odnów polisę OC w PZU.

Do loterii możesz też zgłosić aktualną polisę ważną co najmniej do 8.01.2016 r.

  1. Weź udział w loterii.
  1. Sprawdź, czy wygrałeś.

Listę zwycięzców danego losowania znajdziesz, klikając na niebieskie pola kalendarza.

Jak zdobyć losy?

  1. Zgłoś swoją polisę OC do loterii – to Twój pierwszy los.
  2. Zaznacz 4 zgody na końcu formularza – to Twój drugi los.
  3. Każde dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne do polisy OC (np. Auto AC, Auto Szyba, Auto NNW) – to Twoje kolejne losy w loterii.

Zgłoszenia do loterii możesz wysyłać od 15 października 2015 roku do 8 stycznia 2016.

Oferta specjalna

Masz OC w PZU? Odbierz swoją kartę w oddziale lub u agenta i płać 10 groszy mniej za każdy litr paliwa na stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Więcej szczegółów znajdziesz na www.lotos.pl/pzu oraz pod numerem infolinii: 801 345 678.

REKLAMA: