Lokata w Inbank na wysoki procent

Lokata-w-inbankJeśli masz trochę wolnej gotówki i chcesz ulokować ją na dobrej lokacie, Inbank oferuje nawet 3,15%! Lokata Inbank to: wysoki procent (do 3,15% na 36 miesięcy), możliwość ulokowania nawet 400 tys. zł, 100% online bez wychodzenia z domu, brak konieczności otwierania kolejnego konta.

Lokata-w-inbank

Od początku listopada Inbank podniósł oprocentowanie lokat na okres 6 i 12 miesięcy. Wynosi ono w skali roku 2,65% dla 6 m-cy i 2,85% dla 12 m-cy. Oprocentowanie lokaty 24-miesięcznej i 36 miesięcznej pozostało bez zmian i wynosi odpowiednio 3,0% i 3,15% w skali roku. Inbank oferuje aktualnie najwyższe na rynku stawki oprocentowania lokat terminowych bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. posiadanie konta bankowego) ani wykluczeń (tylko dla nowych klientów lub nowych środków). Podane stawki obowiązują dla nowych lokat. Środki objęte są oprocentowaniem stałym. Kapitalizacja odsetek następuje jednorazowo na koniec okresu trwania lokaty. Depozyty mogą być zakładane w kwotach minimum 5 tys. zł, a maksimum 50 tys. zł. Pojedynczy klient może ulokować w Inbank na wszystkich lokatach maksymalnie 400 tys. zł. Osobom chcącym założyć lokatę terminową nie są stawiane żadne dodatkowe wymagania. Nie muszą korzystać z powiązanych produktów bankowych, a każdy klient, zarówno nowy jak i mający już swoją historię w Inbank, otrzymuje te same warunki. Lokaty zabezpiecza do równowartości 100 tys. euro Tagatisfond – Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii.

Dlaczego lokata w Inbank?

– wysokie stałe oprocentowanie

– 100 % online – bez wychodzenia z domu

– brak konieczności otwierania kolejnego konta

Jak założyć lokatę w Inbank?

Inbank to internetowy bank. Dlatego jako nowy klient, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w serwisie bankowości internetowej. Będąc zalogowanym w serwisie będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoimi lokatami oraz zakładać kolejne.

  1. Rejestracja w serwisie: podaj swoje dane osobowe; kliknij w link z wiadomości email od Inbank; ustal hasło dostępu oraz podpisz umowę o dostęp do bankowości elektronicznej kodem sms.
  2. Wybór lokaty – będąc zalogowanym, wybierz parametry lokaty.
  3. Zasilenie lokaty – będąc zalogowanym, podpisz umowę lokaty i zasil ją przelewem.

Warunkami wejścia umowy lokaty w życie są:

  1. pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości,
  2. podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w formie elektronicznej.
REKLAMA: