Karta kredytowa z voucherem 400 zł Allegro!

Chcesz 400 zł na zakupy na Allegro? Bank Handlowy ma teraz promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej daje spory bonus: voucher na 400 zł na zakupy w Allegro. Dodatkowo możesz zgarnąć jeszcze 300 zł za skuteczne polecenie karty Simplicity. Razem to aż 700 zł! A może być nawet więcej – szczegóły w artykule. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów i trwa do 24 listopada 2021 r.

simplicity

Jak odebrać nagrodę: 400 zł do Allegro + do 300 zł za każde skuteczne polecenie?

1 – Złóż wniosek o kartę

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych.

2 – Aktywuj Kartę przez Citi Mobile​

Zainstaluj aplikację Citi Mobile na telefonie i aktywuj w niej kartę kredytową. Następnie, nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji.

3 – Płać kartą za codzienne zakupy – wydaj 1000 zł

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości minimum 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

4 – Odbierz nagrodę – voucher 400 zł do wydania na allegro​​

Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

5 – Odbierz nagrodę za polecenie – do 300 zł za skuteczną rekomendację.​​

Po otrzymaniu karty wypełnij formularz na stronie https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/mgm-polecam-lp.  Podaj swoje dane, aby wygenerować unikalny link. Unikalny link udostępnij swoim znajomym, którym chcesz polecić kartę kredytową. Kiedy Twój znajomy skorzysta z oferty, otrzyma kartę kredytową, a następnie ją aktywuje – Ty i Twój znajomy otrzymacie nagrody! Poleć 1 lub 2 osoby – otrzymasz po 200 zł za każde polecenie. Poleć 3 lub 4 osoby – otrzymasz po 250 zł za każde polecenie. Poleć 5 lub więcej osób – otrzymasz po 300 zł za każde polecenie!

Z kartą kredytową Simplicity zyskujesz:​

  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz

W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

  • Wygodny kredyt do 56 dni​

Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

  • Komfortowe raty dostępne od ręki​

Każdą transakcję powyżej 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 12,00%

  • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

  • Google Pay i Apple Pay, czyli twoja karta w telefonie

Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

Jak zawnioskować o kartę kredytową w 3 prostych krokach?

  1. Złóż wniosek online

Wypełnij sam cały wniosek online lub zamów rozmowę zostawiając swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.

2. Zrób sobie selfie

Swoją tożsamość zweryfikujesz robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.

3. Kartę otrzymasz pocztą

Jeśli bank pozytywne oceni Twoją zdolność kredytową, kartę otrzymasz pocztą wraz z instrukcją jej aktywacji.

Jakie są minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

Osoba fizyczna:

wiek – minimum 18 lat

dochód netto – minimum 1200 zł

zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące

Działalność gospodarcza:

wiek – minimum 18 lat

dochód netto – minimum 2500 zł

działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Jeśli nie chcesz vouchera do Allegro – możesz skorzystać z innej promocji i wziąć smartfon vivo Y11s – zobacz szczegóły oferty >>>

simplicity

REKLAMA: