Pożyczka przez Internet – czy to się opłaca?

Pożyczka to zobowiązanie finansowe, którego zaciągnięcie warto gruntownie przemyśleć. Jeśli zaciągamy pożyczkę przez Internet z powodu braku płynności finansowej, w przyszłości może okazać się, że nie jesteśmy w stanie spłacić zaciągniętej pożyczki lub większego kredytu gotówkowego. Co zatem zrobić, aby pożyczka przez Internet nie stada się początkiem całkowitego rozpadu naszego budżetu domowego?
Czytaj dalej…

 

Święta z kredytem lub pożyczką? Sprawdź na co uważać, wybierając ofertę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Niektórzy, wykorzystując dogodny układ tegorocznego kalendarza, wybiorą się także na krótkie wakacje, połączone z sylwestrową zabawą. Jednak, mimo że przeciętne wynagrodzenie nad Wisłą z roku na rok jest coraz wyższe, część Polaków w czasie świątecznej gorączki zdecyduje się na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki.
Czytaj dalej…

 

Frankowicze – jaka kancelaria. Gdzie szukać pomocy?

Wybór kancelarii do prowadzenia sprawy frankowicza przed sądem w sprawie kredytu w CHF powinien uwzględniać kilka czynników. Najważniejszym z nich jest doświadczenie i ilość wygranych spraw przez wybraną kancelarię, która zajmuje się toksycznymi kredytami we frankach jak również transparentność i jakość obsługi pokrzywdzonego przez bank frankowicza.
Czytaj dalej…

 

Santander Bank Polska wkracza na rynek

Dotychczasowy Bank Zachodni WBK działa już pod nową nazwą – Santander Bank Polska. Zmiana objęła również wszystkie spółki z grupy kapitałowej banku. Nowa identyfikacja wizualna jest już widoczna w bankowości internetowej i mobilnej. Zmieniło się również oznakowanie placówek i oddziałów. Bank podkreśla jednak, że rebranding nie wiąże się z żadnymi komplikacjami dla dotychczasowych klientów, a pod marką Santander Bank Polska chce mocniej […]
Czytaj dalej…

 

Zaciągamy pożyczkę przez internet po raz pierwszy

W sieci działa wielu pożyczkodawców pozabankowych, u których bez większych formalności można otrzymać szybką pożyczkę gotówkową. To dobra propozycja dla tych wszystkich klientów, którym zależy na czasie i potrzebują możliwie jak najszybciej uzyskać wypłatę pieniędzy z pożyczki na swoje konto bankowe. Jest to możliwe, jeśli tylko wypełnią wniosek o pożyczkę, spełnią wszystkie warunki stawiane przez […]
Czytaj dalej…