BGŻ: Lokata bezkompromisowa na 3%!

W ofercie banku BGŻ BNP Paribas pojawiła się nowa możliwość ulokowania wolnych środków – o nazwie Lokata Bezkompromisowa. Obecnie jest to jedna z lepszych propozycji oszczędnościowych. Oprocentowanie środków na Lokacie Bezkompromisowej to 3% w skali roku, wobec obecnie 3,2% na Lokacie Bezkarnej. Oferty różnią się jednak wysokością lokowanych środków.
Czytaj dalej…

 

BGŻ BNP Paribas: wypożycz auto i odbierz nawet 80 zł

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa akcja promocyjna Konto z samochodem, która skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Aby wziąć udział w promocji, obecni  klienci posiadający konto osobiste wraz z kartą debetową powinni wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Natomiast nowi klienci zainteresowani tą propozycją powinni otworzyć rachunek iKonto wraz z kartą debetową. Akcja […]
Czytaj dalej…

 

BGŻ Optima: zyskaj na Lokacie Bezkarnej

Lokata Bezkarna to produkt oferowany przez BGŻ Optima nowym klientom. Jego unikalną cechą jest możliwość zerwania depozytu w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych do tej pory odsetek. Trzymiesięczny depozyt można założyć na kwoty od 1 000 do 100 000 złotych. Jedynym warunkiem jest otwarcie w banku bezpłatnego konta oszczędnościowego.
Czytaj dalej…

 

BGŻ Optima: Lokata Bezkarna + 150 zł premii

Jeśli szukasz bardzo dobrej lokaty, Lokata Bezkarna BGŻ Optima jest dla Ciebie. Nie tylko uzyskasz wysokie odsetki, ale dodatkowo możesz otrzymać 150 zł w środkach Groupon. Kup groupon za 5 zł i w ramach promocji „Bezkarny Zysk” załóż i utrzymaj Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Indywidualnym BGŻ Optima. Promocja trwa do 8 maja 2016 r.
Czytaj dalej…

 

BGŻ BNP Paribas: iKonto z premią nawet 130 zł

Nawet 130 zł możesz otrzymać jeśli otworzysz konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas. Zakładając iKonto, poza możliwością otrzymania nagrody, otrzymujesz gwarancję darmowego prowadzenia przez 3 lata! Promocja trwa do 25 kwietnia 2016 r. lub do wyczerpania limitu 3 tys. unikalnych rejestracji w promocji. Chcesz zarobić? Śpiesz się!
Czytaj dalej…