Inbank: potrójne zero złotych w kredycie gotówkowym

kredyt gotówkowy inbankWyobraź sobie kredyt w kwocie do 50 000 zł, na dowolny cel, dostępny online bez konieczności wychodzenia z domu. A teraz dorzuć do tego brak prowizji za udzielenie finansowania i wcześniejszą spłatę oraz zero kosztów związanych z zawarciem umowy. To nie żart. To kredyt gotówkowy w Inbanku.

 

kredyt gotówkowy inbank

Inbank jest bez wątpienia beniaminkiem w krajowej lidze usług finansowych. Nie oznacza to jednak, że nie ma szans na pozycję lidera w wybranych przez siebie segmentach rynku. A wiedzieć trzeba, że wywodzący się z Estonii bank szczególnie upodobał sobie trzy obszary – kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy i lokatę terminową. Bierzemy pod lupę rozwiązanie numer jeden i sprawdzamy, czym propozycja Inbanku wyróżnia się na tle konkurencji.

Parametry kredytu

Inbank, oferując swoje usługi, opiera się na nowoczesnej i innowacyjnej technologii. To dosyć naturalne biorąc pod uwagę rodowód prezentowanej instytucji finansowej. Estonia to w końcu europejski lider cyfrowej transformacji, a to zobowiązuje. Nowatorskie podejście do klienta pozwoliło na  przeniesienie całego procesu kredytowego do sieci. Mało tego – bez konieczności wychodzenia z domu pożyczyć można aż 50 000 zł. Pozostałe parametry kredytu również prezentują się obiecująco:

  • minimalny okres finansowania – 4 miesiące,
  • maksymalny okres finansowania – 72 miesiące,
  • harmonogram spłaty – miesięczne raty,
  • prowizja ustalana indywidualnie – możliwe 0%,
  • maksymalne RRSO – 20,59%.

Zgodnie z zamieszczonym przez bank przykładem reprezentatywnym RRSO wynosi 14,11% przy założonych parametrach zobowiązania: całkowita kwota kredytu 8 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10987,35 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 8,99%, całkowity koszt kredytu 2987,35 zł (w tym: prowizja 799,20 zł, odsetki 2188,15 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 183,12 zł, ostatnia rata 183,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2017 r. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej.

Pożyczamy online

Osoby zainteresowane zaciągnięciem kredytu gotówkowego w Inbanku w pierwszej kolejności powinny zarejestrować się w serwisie, ustalić hasło dostępu oraz podpisać kodem sms umowę o dostęp do bankowości elektronicznej. Następnie należy:

  • zalogować się i wypełnić wniosek o kredyt,
  • wykonać przelew w wysokości 1 zł w celu weryfikacji tożsamości,
  • zapoznać się z ofertą i podpisać umowę kolejnym kodem sms.

Po spełnieniu warunków wynikających z umowy, wnioskowana kwota zasili konto osobiste kredytobiorcy. Brak konieczności wizyty w oddziale nie oznacza jednak, że bank nie przeprowadza oceny zdolności kredytowej. Robi to w oparciu o przedstawione dane, a jeśli te okażą się niewystarczające, konieczne będzie przedstawienie dokumentu potwierdzającego dochody, np. wyciągu bankowego z ostatnich 3 miesięcy lub deklaracja PIT za rok poprzedni.

Taryfa opłat i prowizji dla kredytów i pożyczek gotówkowych znajduje się w tym miejscu. 

Szeroka oferta rynku

Nowoczesne procedury oraz szereg ułatwień związanych z wnioskowaniem o kredyt pozytywnie wyróżniają propozycję estońskiego gracza na tle konkurencji. Skorzystanie z oferty wymaga jednak przełamania pewnych barier i zaakceptowania współpracy z bankiem prowadzącym działalność wyłącznie w sieci. W przypadku wątpliwości warto zwrócić uwagę na  najtańszy kredyt gotówkowy na finanse.rankomat.pl i przeanalizować potencjalne korzyści, nie zapominając przy tym o wygodzie jaką kusi Inbank.

REKLAMA: