Hapipożyczki spłaci Twoją pożyczkę

Klienci firmy IPF Polska Sp. z o.o. (marka hapipożyczki) mogą powalczyć o całkowitą spłatę pożyczki. Wystarczy zaciągnąć zobowiązanie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z aktualną porą roku.

hapipozyczki

Czy można zaciągnąć pożyczkę i nie spłacić jej bez żadnych konsekwencji? Klienci marki hapipożyczki mają na to szansę. Całkowita spłata pożyczki przez pożyczkodawcę to nagroda w konkursie „Jesienna hapispłata”, zorganizowanym przez IPF Polska Sp. z o.o. właściciela marki hapipożyczki.

Jakie są warunki udziału w konkursie?

Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów, którzy w czasie jego trwania zawrą umowę jakiejkolwiek pożyczki poprzez stronę https://hapipozyczki.pl i od niej nie odstąpią. Warunkiem jest także odpowiedź na krótkie pytanie konkursowe. Konkurs trwa od północy 20 października 2021 r. a zakończy się 16 listopada 2021 r. o godzinie 23.59. Każdy, kto dostanie pożyczkę w trakcie jego obowiązywania, otrzyma też automatycznego maila z formularzem konkursowym. Klienci, którzy chcą powalczyć o nagrodę, muszą go wypełnić, podając niezbędne dane i odpowiadając na pytanie – W jaki sposób walczysz z jesienną nudą?

Każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe, bez względu na liczbę zawartych umów pożyczek.

Wyniki konkursu

Posiedzenie Jury odbędzie się 30 listopada 2021 r. Oceni ono nadesłane zgłoszenia pod kątem ich kompletności, a także oryginalności, pomysłowości i atrakcyjności odpowiedzi na pytanie konkursowe.

W konkursie zostanie wyłonionych aż dziesięciu zwycięzców. Ich dane zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu 6 grudnia 2021 r.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: https://wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/regulamin.pdf

[PR]

REKLAMA: