Getin UP Free – atrakcyjne konto dla młodych

pb1514aKonto Getin UP Free stworzone zostało z myślą o młodych klientach w wieku od 18 do 28 lat. Rachunek osobisty wyróżniają nie tylko atrakcyjne warunki prowadzenia konta, ale także szereg zniżek. To m.in. 10% zniżki do Cinema City oraz 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego.

pb1514b

Konto Getin UP Free wyróżnia m.in. bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej, a także bezpłatne przelewy oraz wypłaty z bankomatów popularnych sieci Euronet czy Planet Cash. To wszystko bez konieczności otrzymywania określonych wpływów na konto lub wykonywania konkretnej liczby operacji. Specjalnie dla posiadaczy konta Getin UP Free przygotowano także siedem niestandardowych, nowoczesnych wzorów kart debetowych. Młodzi klienci Getin Banku będą mogli wybrać np. półprzezroczystą kartę z rysunkiem burgera, kartę z wizerunkiem zombie lub napisem „Moje nie rusz” czy „Hajs się zgadza”.

Konto Getin UP Free

Wybierz konto bez opłat z niestandardowymi kartami do konta.

Getin UP Free dla wszystkich od 18. do 28. roku życia.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash w całej Polsce
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za przelewy przez Bankowość Internetową, Mobilną, SMS, Facebook, e-mail
 • 10% zniżki do Cinema City
 • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego

Z kontem Getin UP Free masz 10% zniżki do Cinema City!

Zniżka dotyczy biletów na wszystkie seanse w kinach Cinema City oraz IMAX – rabat również obowiązuje w strefie gastronomicznej. Wystarczy, że poinformujesz sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji oraz dokonasz płatności kartą Getin Banku. Rabat nie łączy się z innymi promocjami kina. Zniżka obowiązuje do 9 września 2016 r.

Stypendium

Wszystkim studentom posiadającym konto Getin UP Free bank zwiększy stypendium naukowe i socjalne o 3% miesięcznie! Za pierwszym razem otrzymasz na start 50 zł plus 3% dodatku. Każdy kolejny przelew będzie zwiększony o 3%. W ciągu 12 miesięcy trwania promocji otrzymasz 9 takich bonusów. Za start promocji uważany jest pierwszy przelew, który wpłynie na konto Getin UP Free z Twojej uczelni. W sumie możesz uzyskać 320 zł przez cały czas trwania promocji (max 30 zł miesięcznie x 9 miesięcy + 50 zł na start). Nie musisz podpisywać żadnych umów, ani przynosić zaświadczeń z uczelni.

Wystarczy, że:

 • Posiadasz konto Getin UP Free lub Getin UP
 • W każdym miesiącu wykonasz transakcję kartą na kwotę min. 100 zł
 • Nie masz ukończonych 28 lat
 • Wyrazisz zgody na kontakt marketingowy
 • Otrzymasz przelew stypendium z uczelni lub szkoły

Legitymacja Studencka

Aktywuj legitymację studencką z funkcją płatniczą! Legitymacja studencka z funkcją płatniczą to standardowa legitymacja, która po podpisaniu umowy z bankiem umożliwia korzystanie z konta bankowego Getin UP Free oraz dokonywanie płatności za jej pomocą. To wygodna i innowacyjna forma płatności, która łączy wiele kart w jedną. Teraz bilet miejski, karta biblioteczna i płatnicza mogą stać się jednym dokumentem.

Jak aktywować legitymację?

Wystarczy, że skontaktujesz się z bankiem. Zadzwoń na Infolinię pod numer 32 604 31 51 lub przyjdź do oddziału Getin Banku. W celu aktywacji funkcji płatniczej bank założy Ci konto osobiste Getin UP Free.

REKLAMA:

3 Comments on “Getin UP Free – atrakcyjne konto dla młodych”

 1. mega pomysł, zwłaszcza z tymi śmiesznymi kartami 😉 kumpel mi pokazał i od razu się zainteresowałem. a że do tego dorzucają mi się do stypendium i mogę chodzić ze zniżką do cinema city, to już w ogóle bomba. getin up free jest super opcją dla studenta 🙂

 2. oj, w koncu sie doczekalem. Karty wygladaja swietnie, ale tez konto jest nastawione na studenta. Podoba mi sie to ze sa znizki na cinema city, ale takze to ze jak sie dobrze pokombinuje to mozna zgarnac jeszcze dodatkowa kase

 3. też się skusiłam na to konto 😉 getin wie czego potrzebują młodzi! pokazał to wypuszczając reklamy 😉 dla mnie ważne,że karta do bankomatu jest razem z legitką, i że karta jest fajna, kolorowa, nie taki smutas jak w innych bankach 🙂 no i przelewy plus wypłaty z bankomatów za free.

Comments are closed.