Getin Bank: konto GetinUP i zwrot 5% za paliwo

pb1506aGetin Bank wspólnie z PKN ORLEN prowadzi nową atrakcyjną promocję „Tańsze paliwo na ORLEN”. Obecni i nowi posiadacze kont osobistych Getin UP mogą zyskać do 50 zł co miesiąc jako 5 proc. zwrotu wydatków za paliwo i inne zakupy dokonywane na stacjach ORLEN. Oferta daje możliwość zaoszczędzenia przez rok nawet do 600 zł. Bonus dodatkowy za przeniesienie konta do Getin Banku to punkty Vitay o wartości 100 zł.

Ta promocja to efekt współpracy dwóch dużych polskich firm – Getin Banku z PKN ORLEN. Połączenie siły największej sieci ponad 1500 stacji paliw pod marką ORLEN z blisko 500 oddziałami Getin Banku to unikalna inicjatywa o takiej skali w naszym kraju.

Przypomnę że osoby, które wolą tankować na stacjach BP, do końca bieżącego roku mogą wnioskować o kartę kredytową Citibank BP-Payback. Klienci, którzy wezmą kartę kredytową Citibank BP-Payback mogą odebrać wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie!

pb1506a

Promocja „Tańsze paliwo na ORLEN” jest dedykowana dla wszystkich posiadaczy konta osobistego Getin UP, którzy nie korzystali dotychczas z innych promocji banku i spełnią kilka prostych warunków. Wystarczy otrzymywać na konto wynagrodzenie w wysokości min. 1 tys. zł miesięcznie, płacić kartą debetową na kwotę min. 300 zł miesięcznie i wyrazić zgody marketingowe. Uczestnicy promocji otrzymują co miesiąc 5 proc. (do 50 zł) zwrotu płatności za paliwo oraz zakupy dokonane na wszystkich stacjach ORLEN w Polsce. Specjalnie dla nowych klientów, którzy zdecydują się przenieść swoje konto do Getin Banku, przygotowano na start nagrodę dodatkową. Jest to kod SMS uprawniający do uzyskania 23 tys. punktów w programie lojalnościowym PKN ORLEN – VITAY, które można wymienić na paliwo o wartości 100 zł.

pb1506b

Konto Osobiste Getin Up to m.in.:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie – bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet w całej Polsce
 • Do 1000 zł premii rocznie z Pakietem Korzyści „Mój Bank”

Z Pakietem Korzyści „Mój Bank” zyskasz co miesiąc:

 • Bezpłatne bankowanie – 0 zł za obsługę karty do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce
 • Zwrot za rachunki domowe – 2% za rachunki opłacone poleceniem zapłaty (do 30 zł miesięcznie)
 • Lepsze warunki oszczędzania – 1% więcej na Koncie Oszczędnościowym
 • Tańszy kredyt – Zwrot 2% rat kredytów gotówkowych i ratalnych (do 30 zł miesięcznie)
 • Zwrot za zakupy – Zwrot 2% za zakupy kartą kredytową (do 30 zł miesięcznie)
 • Darmowe powiadomienia SMS – 0 zł za powiadomienia dotyczące operacji wykonywanych na Twoim koncie

Aby mieć dostęp do benefitów Pakietu Korzyści „Mój Bank”, wystarczy otworzyć Konto Getin UP z Kontem Oszczędnościowym i aktywnie z niego korzystać:

 • co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie min. 1 000 zł oraz dokonywać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • wyrazić zgody marketingowe na otrzymywanie SMS-em i e-mailem informacji o promocjach Getin Banku.

Konto oszczędnościowe

Razem z kontem Getin UP możesz otworzyć bezpłatne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. To wygodny sposób na oszczędzanie, ponieważ środki możesz wpłacać i wypłacać kiedy chcesz bez utraty odsetek. Teraz możesz otrzymać nawet 4% dla kwoty do 10 000 zł. Takie oprocentowanie bank gwarantuje do 31.12.2016 r. Wystarczy spełniać warunki Pakietu Korzyści „Mój Bank”.

***********

PROMOCJA „Tańsze paliwo na ORLEN” w skrócie:

Otwórz konto za 0 zł i tankuj taniej przez rok!

Tylko teraz z kontem Getin UP:

 • Do 50 zł zwrotu co miesiąc za wszystkie zakupy na Orlen
 • Nawet 600 zł do zyskania przez rok
 • Dodatkowe 100 zł na start za przeniesienie konta

Zwrot za zakupy i paliwo na stacjach Orlen: 600 zł rocznie

Każdy, kto spełni warunki promocji i dokona płatności kartą za paliwo lub zakupy na stacjach Orlen, otrzyma 5% zwrotu wartości transakcji wypłacany na konto raz w miesiącu (maksymalnie można zyskać do 50 zł co miesiąc, czyli 600 zł przez cały okres promocji).

Bonus dla przenoszących konto z innego banku: 100 zł

Każdy, kto w ramach promocji skutecznie przeniesie konto z innego banku, już w kolejnym miesiącu otrzyma sms-em kod promocyjny na 23 100 punktów VITAY, które można wymienić na rabat na paliwo o łącznej wartości 100 zł.

REKLAMA:

One Comment on “Getin Bank: konto GetinUP i zwrot 5% za paliwo”

 1. Jestem w tym banku ale nie jest tak jak to pisza- czekam i sie zastanawiam czy pozostac dalej -bo jak czytam propozycje innych bankow to sa lepsze niż getinbank -chyba czas na zmiany.

Comments are closed.