Eurobank: płać telefonem i odbierz 2 bilety do Multikina

eurobank promocja kinoEurobank przygotował promocję dla posiadaczy konta prestige. Płać zbliżeniowo telefonem i odbierz 2 bilety do Multikina. Jak skorzystać z promocji? Załóż konto do 31.07.2016. Pobierz aplikację mobilną. Aktywuj płatności mobilne Visa i zapłać 10 razy telefonem. Odbierz 2 bilety do kina! Konto prestige to najlepsze konto osobiste w rankingu Złoty Bankier 2016.

Zalety konta prestige:

  • możliwość prowadzenia konta za 0 zł
  • 0 zł za przelewy do innego banku (Elixir) i wykonywanie zleceń stałych przez Internet, niezależnie od liczby wykonanych transakcji
  • 0 zł za wypłaty gotówki w PLN z dowolnych bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłaty gotówki za granicą dla posiadaczy kart MasterCard
  • 0 zł za wydanie karty debetowej
  • kartę debetową możesz otrzymać od ręki – bank wydaje kartę do konta podczas jednej wizyty w placówce

Ponadto zyskujesz możliwość:

  • 5% zwrotu za płatności kartą na sport, rozrywkę i rekreację, nawet 720 zł rocznie w ramach programu “Rodzina i Przyjaciele”
  • ochrony swoich rzeczy osobistych, pieniędzy, zakupów oraz urządzeń mobilnych w ramach ubezpieczenia Codzienna Ochrona
  • darmowego korzystania z pakietu ubezpieczeń do konta: Home Assistance, Medical Assistance, Assistance sprzętu komputerowego oraz Usługi Concierge
  • realizacji przelewów ekspresowych

eurobank promocja kino

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na kwotę minimum 3000 zł lub miesięcznego salda depozytów na kwotę minimum 50 000 zł jak również w przypadku, gdy konto służy do spłaty rat kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego na kwotę min. 30 000 zł.

Opłata za posiadanie karty debetowej jest zwracana, jeżeli w miesiącu kalendarzowym zostały zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane dowolnymi kartami jej użytkownika, wydanymi do danego rachunku, na łączną kwotę min. 500 zł. Zwrot opłaty dotyczy każdej karty użytkownika, który spełni ten warunek w ramach danego rachunku.

Program „Rodzina i Przyjaciele” dot. kont active i prestige. Osoba małoletnia może otworzyć konto tylko w pakiecie junior. Poleconymi mogą być 4 osoby, które w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do programu nie były posiadaczami konta w Eurobanku. Zwrot w programie wynosi maks. 60 zł miesięcznie i dotyczy transakcji bezgotówkowych z kategorii sport, rozrywka i rekreacja zrealizowanych kartami posiadacza konta wydanymi do rachunku bieżącego objętego programem.

Ubezpieczenia assistance wymagają aktywacji. Szczegóły dotyczące ubezpieczeń assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności zawarte zostały w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Medical Assistance, Home Assistance, Assistance sprzętu komputerowego i Concierge posiadaczy kont w eurobanku.

Maksymalna liczba przelewów ekspresowych wynosi 2 dziennie a pojedyncza kwota transakcji wynosi maks. 3000 zł. Usługa jest dostępna z konta osobistego w serwisie eurobank online i w aplikacji mobilnej.

eurobank promocja kino

Warunkiem udziału w promocji „płać telefonem” organizowanej przez Euro Bank S.A. jest dokonanie w okresie jej trwania od 01.06 do 31.07.2016 r. minimum 10 płatności telefonem na łączną kwotę min. 200 PLN z użyciem karty „płatności mobilne Visa”. Warunkiem otrzymania ww. karty i korzystania z niej jest posiadanie konta Active, Classic, Prestige lub Junior z dostępem do bankowości internetowej oraz urządzenia mobilnego z: aktywną aplikacją mobilną banku, systemem Android min. 4.4, opcją komunikacji NFC i dostępem do Internetu. Z promocji mogą skorzystać posiadacze kont, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej i zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu marketingu produktów partnerów banku. Liczba nagród (podwójnych biletów do kina) jest ograniczona do 2000 szt.

REKLAMA: