Eurobank: 3% na lokacie do 30 tys. zł

pb1551aPromocja „Lokata 3 razy lepsza” to nowa oferta Eurobanku. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założą jeden z trzech rachunków osobistych: Classic, Active lub Prestige. Wówczas jest możliwość założenia promocyjnej lokaty na 3%. Dodatkowy 1% można otrzymać za wpływ wynagrodzenia. Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 roku.

Konto i lokata w trzech prostych krokach:

  1. Otwórz konto przez Internet
  1. Załóż lokatę trzymiesięczną na gwarantowane 3%
  • odsetki otrzymasz od razu po założeniu lokaty, a nie po 3 miesiącach
  • możesz ulokować od 200 aż do 30 000 zł
  • lokatę możesz założyć online w bankowości internetowej lub mobilnie
  1. Zyskaj premię!

Premię zyskasz, jeśli na konto, z którym powiązana jest lokata, w pierwszym 3-miesięcznym okresie jej trwania wpłynie Twoje wynagrodzenie lub inny dochód. Twoja premia stanowi równowartość odsetek naliczonych w wysokości 1% od kapitału początkowego lokaty – w sumie możesz zyskać tyle co na lokacie 4%.

Lokata 3 razy lepsza

Promocja „Lokata 3 razy lepsza” w skrócie:

Lokata 3-miesięczna z oprocentowaniem stałym 3% w skali roku dla kwoty od 200 zł do 30 000 zł dla klientów, którzy nie posiadali konta od 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji i w czasie jej trwania zawrą umowę konta w pakiecie Classic, Active, Prestige. Klient może założyć jedną lokatę w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy konta, ale nie później niż w ostatnim dniu trwania promocji.

Warunkiem otrzymania premii jest co najmniej jeden wpływ dochodu w wys. min. 500 zł, w pierwszym 3-miesięcznym okresie trwania lokaty, na konto, z którym jest powiązana. Wpływ dochodu oznacza przelew z tytułu umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, emerytury lub renty zlecony przez podmiot zobowiązany do jego wypłaty. Gwarancja 3% dotyczy lokaty nie zerwanej przed terminem jej zakończenia.

Opłata za prowadzenie konta Prestige nie jest pobierana pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na kwotę min. 3000 zł lub miesięcznego salda depozytów na kwotę min. 50 000 zł jak również w przypadku, gdy konto służy do spłaty rat kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego na kwotę min. 30 000 zł.

Opłata za prowadzenie konta Active nie jest pobierana pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto na kwotę min. 1500 zł lub miesięcznego salda depozytów na kwotę min. 15 000 zł jak również w przypadku, gdy konto służy do spłaty rat kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego na kwotę min. 1500 zł.

Program „Rodzina i Przyjaciele” dotyczy kont Active i Prestige. Zwrot w programie wynosi maks. 60 zł miesięcznie i dotyczy transakcji bezgotówkowych z kategorii sport, rozrywka i rekreacja zrealizowanych kartami posiadacza konta wydanymi do rachunku bieżącego objętego programem.

lokata 3 razy lepsza

Promocja „Lokata 3 razy lepsza” trwa do 30.04.2016 r.

REKLAMA: