Credit Agricole oferuje rower na raty z ubezpieczeniem gratis

Credit Agricole przygotował odświeżoną ofertę kredytu ratalnego na zakup roweru. Klienci, którzy z niej skorzystają, dostaną bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży swojego sprzętu. Oferta dostępna jest w większości sklepów rowerowych w Polsce i obejmuje też rowery elektryczne.

credit-agricole

Rowery cieszą się nieustającą popularnością, a ich sprzedaż od momentu wybuchu pandemii koronawirusa zdecydowanie wzrosła. Coraz chętniej wybieramy jednoślady dlatego, że korzystnie wpływają na zdrowie i na środowisko. Są też jednym z najtańszych środków transportu.

Credit Agricole od wielu lat promuje zrównoważone, przyjazne środowisku środki transportu, których rowery są idealnym przykładem. Do przerzucenia się na „dwa kółka” bank zachęca m.in. ofertą ubezpieczenia do zakupu roweru gratis, którą przygotowało Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń.

Każdy klient, który skorzysta z oferty kredytu ratalnego Credit Agricole na zakup roweru otrzyma bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży roweru. Oferta dotyczy każdego roweru zakupionego na raty, niezależnie od jego ceny. W tym roku do oferty dołączyły też rowery elektryczne.

Już po raz trzeci z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia, przy zakupie roweru na raty. Od tego roku ubezpieczyć można też rowery elektryczne. Polisa obejmuje kradzież i rabunek i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny odbiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Jednocześnie, jako bank dbający o środowisko naturalne, promujemy ekologiczne środki transportu – podkreśla Paweł Kosior, manager wsparcia sprzedaży z Credit Agricole.

Bezpłatne ubezpieczenie przy zakupie roweru obejmuje kradzież z włamaniem, kradzież zwykłą, pod warunkiem, że rower był przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji zabezpieczeniem rowerowym – łańcuchem, stalową linką lub kłódką szeklową (tzw. U-lockiem), oraz rabunek. Jeżeli zdarzy się nam powyższa sytuacja, możemy otrzymać świadczenie równe cenie roweru w chwili jego zakupu. Polisa nie obejmuje m.in. zniszczenia roweru ani kradzieży jego części.

Aby skorzystać z ubezpieczenia, wystarczy kupić rower na raty. Wszystkimi formalnościami zajmuje się bank. Ubezpieczenie rozpoczyna się automatycznie w dniu zawarcia umowy kredytu na zakup roweru. Oferta dostępna jest u partnerów handlowych Credit Agricole – w większości sklepów rowerowych w Polsce. Szczegóły opisane są w Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Ubezpieczycielem jest Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń.

[PR]

REKLAMA: