Co banki proponują klientom VIP?

co banki proponują klientom VIPPoza ofertą standardową, banki przygotowały również liczne propozycje dla klientów zamożnych. Jeżeli należysz do grona takich, dowiedz się, z czego możesz skorzystać.

Na co mogą liczyć klienci VIP?

Informacje o standardowych ofertach banków można znaleźć nie tylko w ich oddziałach, lecz także na stronach internetowych. Trochę inaczej wygląda sytuacja, gdy mowa o propozycjach przygotowanych dla klientów zamożnych. Niektóre z banków zamieszczają tylko ogólne informacje, a szczegóły negocjują z zainteresowanymi.

Jeżeli posiadasz oszczędności w wysokości np. 250 000 zł, to bardzo prawdopodobne, że pracownicy banku będą chcieli cię namówić na skorzystanie z bankowości prywatnej. Z twojego punktu widzenia może to być bardzo korzystne. Dlaczego? Bo – poza podwyższonym standardem obsługi – otrzymasz też dostęp do np. dobrze oprocentowanych rachunków oszczędnościowych. To jednak nie wszystko.

co banki proponują klientom VIP

Na dobry początek – lokata z wysokim oprocentowaniem

Jednym z banków koncentrujących się na obsłudze klientów zamożnych jest Lion’s Bank (https://www.lionsbank.pl/). Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej przez niego oferty, to na start będziesz miał dostęp do dobrze oprocentowanej lokaty bankowej. Posiadając spore oszczędności, z pewnością docenisz możliwość zdeponowania ich na lokacie z oprocentowaniem wyższym niż w innych bankach. O jakiej lokacie mowa?

W ofercie Lion’s Banku znajduje się Lokata Welcome Online. Na co możesz liczyć, jeżeli ją założysz? Bank proponuje:

  • możliwość zlokalizowania na lokacie środków w wysokości od 100 000 do 350 000 zł,
  • założenie lokaty bankowej na okres 1 lub 3 miesięcy,
  • zawnioskowanie o otwarcie lokaty w wygodny sposób, czyli online,
  • oprocentowanie w wysokości do 2,25% w skali roku.

Dodatkowym plusem Lokaty Welcome Online jest fakt, że zainteresowani klienci nie muszą korzystać z innych produktów znajdujących się w ofercie tego banku.

Jesteś zainteresowany założenie Lokaty Welcome Online? Więcej informacji o niej znajdziesz na tej stronie internetowej: https://www.lionsbank.pl/lokata-welcome-online.

Gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy

Z pewnością wiesz, że banki zatrudniają w specjalistów związanych z rynkiem finansowym. Jako klient VIP, będziesz miał możliwość skorzystać z usług concierge. W rezultacie otrzymasz pomoc indywidualnego doradcy, który pomoże ci np. opracować długoterminowy plan oszczędzania. To jednak nie wszystko, bo Lion’s Bank – w ramach usług concierge – proponuje klientom również:

  • dostęp do sieci ponad 180 saloników znajdujących się na całym świecie,
  • objęcie darmowym ubezpieczeniem AXA Travel – z pewnością docenisz to ubezpieczenie, jeżeli często podróżujesz za granicę,
  • pomoc w każdej sytuacji, np. będąc klientem Lion’s Banku, nie będziesz musiał sam rezerwować połączeń lotniczych, bo zrobi to dla ciebie twój doradca klienta.

To jednak nie wszystko, bo posiadacze karty płatniczej wydanej przez Lion’s Bank mogą przystąpić do programu MasterCard Priceless Specials. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, to za każde 5 zł wydane z użyciem karty, na twoim koncie zostanie odnotowany punkt. Zgromadzone punkty możesz wymieniać na wartościowe nagrody.

Chcesz wiedzieć więcej o usługach concierge oferowanych przez Lion’s Banku? Szczegółowe informacje zostały zgromadzone na tej stronie internetowej: https://www.lionsbank.pl/concierge.

REKLAMA: