Citibank: wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie

pb1497aCitibank nie ustaje w rozdawaniu prezentów klientom biorącym karty kredytowe. Po tabletach i różnych elektronicznych gadżetach, tym razem bank do karty dodaje wideorejestrator. Nowa oferta to karta kredytowa Citibank BP-Payback. Za 1 litr benzyny zakupiony na stacjach BP otrzymasz zwrot 1 zł na rachunek Karty Kredytowej Citibank–BP PAYBACK. Możesz zaoszczędzić do 200 zł wydatków na paliwo w ciągu 6 miesięcy od wydania karty! Promocja trwa do 31 grudnia 2015 r.

Przypomnę, że promocja, w której można otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab 3Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 lub zegarek Samsung Galaxy Gear Fit trwa do końca sierpnia 2015 r.

pb1497a

Do końca grudnia br. trwa promocja karty kredytowej Citibank BP-Payback. Klienci, którzy wezmą kartę kredytową Citibank BP-Payback mogą odebrać wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie! Dodatkowo za każdy litr paliwa zatankowany na stacjach BP posiadacz karty otrzymuje 1 zł zwrotu na kartę (w tym na powitanie ekstra punkty za pierwszą transakcję kartą). Oprócz tego za każde wydane 5 zł naliczany jest 1 punkt PAYBACK. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody.

PŁAĆ KARTĄ I ZDOBYWAJ NAGRODY!

Oferta specjalna:

Bank zwróci Tobie 1 zł za każdy litr benzyny zakupiony Kartą Kredytową Citibank–BP PAYBACK na stacjach BP podczas jednego tankowania w miesiącu! Płacąc kartą zbierasz punkty, które wymieniasz na nagrody z katalogu BP, sklepu PAYBACK i oferty Partnerów PAYBACK.

 • nawet 3000 punktów powitalnych
 • Za każde 2 zł wydane na stacjach BP otrzymasz 1 punkt
 • Za każde 5 zł wydane w dowolnym sklepie lub u usługodawcy otrzymasz 1 punkt

pb1497b

Promocja trwa do 31 grudnia 2015 r. W tym okresie należy złożyć wniosek o Główną Kartę Kredytową Citibank–BP PAYBACK Gold lub Citibank–BP PAYBACK Silver. Zwroty dokonywane będą przez 6 kolejnych miesięcy od daty wydania karty, o ile uczestnik spełni warunki promocji.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku – mogą wziąć udział osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank i spełniają dodatkowe warunki przewidziane regulaminem.

Promocja dotyczy osób, które spełnią łącznie poniższe warunki:

 • złożą wniosek o kartę w trakcie trwania promocji (do 31 grudnia br.),
 • dostarczą wymagany przez bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o kartę dochody,
 • zostanie im wydana karta kredytowa.

Uczestnik promocji otrzyma zwrot 1 zł za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP, przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej przez uczestnika oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Zwrot dokonywany jest za pełny, wyliczony w powyższy sposób litr paliwa.

Zwrot dotyczy jednej transakcji na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie banku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy uczestnik wykonał kilka transakcji, brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości. Łączna kwota zwrotu przyznana uczestnikowi w trakcie trwania promocji to maksymalnie 200 zł.

Zwroty przyznawane są nie dłużej niż przez pierwsze 6 miesięcy od daty wydania karty. Zwrot zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana. Zwrot zostanie przekazany na aktywny rachunek karty, którą została dokonana transakcja. Zwrot pomniejszy kwotę zadłużenia na karcie lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku karty.

Transakcje dokonane kartą, które będą podstawą do przyznania zwrotu muszą spełnić następujące warunki:

 1. będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 2. zostaną wykonane na Stacjach BP, tj. stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce, prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 5541 (Stacje serwisowe z lub bez usług dodatkowych), których nazwa w systemach rozliczeniowych organizacji płatniczych rozpoczyna się od „BP–”,
 3. do wyliczenia zwrotu brane są pod uwagę transakcje rozliczone, na które nie było zwrotu.

Kwoty przekazane w ramach niniejszej oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.

pb1497c

Oferta „Tankuj taniej z Motokartą” obowiązuje do 31.12.2015 r. Oferta może zostać przedłużona i powtarzać się w przyszłości. Oferta specjalna naliczania punktów na stacjach BP obowiązuje do 31.12.2015 r.

Polub naszą stronę na Facebook’u – tam jeszcze więcej informacji o promocjach nie tylko bankowych!

REKLAMA:

3 Comments on “Citibank: wideorejestrator MIO Mivue 600 w prezencie”

 1. Bardzo dobra oferta! Stację BP mam po sąsiedzku, a kartę przecież po okresie promocji mogę zamknąć. Już „parę groszy” zaoszczędziłem. Polecam!

 2. Karta citi bp – czy da sie ominac jakos oplate? Da sie tymi punktami payback zaplacic za karte?

  1. Witam. Punktami Payback nie da się zapłacić za kartę, ale zwrotem za płacenie kartą da się. Citi BP to jest karta kredytowa występująca w dwóch „wariantach”: Silver i Gold. Płacąc kartą za paliwo na stacjach BP otrzymamy zwrot 1 zł (na konto karty) za każdy zatankowany litr paliwa (ale tylko 200 zł łącznie przez 6 miesięcy). Ponadto, każde wydane na stacji BP 5 zł daje 1 punkt Payback, ale te można wymienić tylko na nagrody z katalogu. Opłata za kartę Silver wynosi 8 zł/m-c, więc zwrot za jedno średnie tankowanie na BP pokryje opłatę za kartę. Pozdrawiam!

Comments are closed.