Citibank: voucher 400 zł do morele.net za kartę kredytową

Citibank promocjaW Citibanku nowa oferta specjalna – „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net o wartości 400 pln”. Możesz wybrać jedną z dwóch kart: MasterCard World lub City Simplicity. Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów i zalogowaniu się w serwisie bankowości internetowej otrzymasz voucher 400 zł na zakupy w sklepie internetowym morele.net! Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 r.

Do wyboru są dwie karty:

MasterCard World – 1000 punktów na powitanie, punkty można wymienić na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody. Możliwość skorzystania ze zniżek u partnerów np. Douglas, H&M, Multikino.

City Simplicity – 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty, 0 zł za powiadomienia SMS.

Citibank promocja

Uczestnikiem oferty może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która łącznie spełni poniższe warunki:

  1. od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank,
  2. wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku: www.citihandlowy.pl/morele, do którego została skierowana poprzez reklamę zamieszczoną w Internecie m. in. w sklepie Morele.net
  3. podczas kontaktu z przedstawicielem banku, podjętego na podstawie wypełnionego i przesłanego formularza złożyła wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity.
  4. do wniosku dostarczyła wymagany przez bank, ważny i czytelny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody, zgodnie z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów,
  5. otrzymała i aktywowała główną kartę kredytową Citibank, na podstawie zawartej umowy o kartę kredytową Citibank.

Voucher na zakupy otrzymają uczestnicy promocji, którzy w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogują się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę minimum jednej transakcji miesięcznie przy użyciu karty.

Citibank promocja

Wszyscy uczestnicy promocji, którzy spełnili warunki, otrzymają voucher elektroniczny do sklepu morele.net o wartości 400 zł. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki oferty. Każdy uczestnik oferty może otrzymać maksymalnie jeden voucher. Voucher jest jednorazowy. Vouchery będą przekazywane wyłącznie w postaci elektronicznej, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową. Voucher jest ważny do 30.11.2016 r. Aby aktywować voucher uczestnik powinien wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym w miejscu ,,Wpisz kod promocyjny:” i aktywować go poprzez kliknięcie przycisku ,,Wyślij”. Minimalna wartość zamówienia potrzebna do aktywacji vouchera wynosi 400,01 zł. Minimalna wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez uczestnika rodzaju płatności. Voucher powinien być zrealizowany w ramach jednego zamówienia, przy czym może to być transakcja dotycząca jednego towaru lub kilku towarów, za które dokonana zostanie jedna płatność. Warunkiem realizacji zamówienia z wykorzystaniem vouchera jest akceptacja przez uczestnika regulaminu sklepu Morele.net. W przypadku dokonania zwrotu towarów zakupionych w promocji uczestnik uzyska zwrot środków pieniężnych odpowiadających obniżonej cenie towarów w związku z wykorzystaniem vouchera.

Promocja trwa do 31.08.2016 r.

Morele.net to jeden z największych sklepów z elektroniką użytkową w Polsce. W ofercie m.in. laptopy, sprzęt RTV i AGD, konsole, komputery, aparaty cyfrowe, telefony komórkowe. Towar można zamówić do domu (kurier, Poczta Polska), odebrać w jednym z 19 punktów odbioru osobistego, w placówce Poczty Polskiej lub w paczkomacie.

REKLAMA: