Citibank: karta kredytowa + gadżety (4 edycja)

pb1537aJeśli jeszcze nie masz karty kredytowej Citibank, jest kolejna okazja by wziąć ją z promocyjnym gadżetem. Trwa właśnie czwarta edycja promocji Citi Bank Handlowy – Karty z gadżetami do wygrania. W promocyjnej ofercie są: karta kredytowa MasterCard World lub Citi Simplicity. Gadżet do wyboru to tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1. Promocja trwa do 1 kwietnia 2016 r.

Karta kredytowa MasterCard World:

– 2000 punktów powitalnych,

– Punkty wymieniasz na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody,

– Korzystasz ze zniżek u partnerów, np. Douglas, H&M, Multikino.

Karta kredytowa Citi Simplicity:

– 0 zł opłaty rocznej za kartę,

– 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty,

– 0 zł opłaty za powiadomienia SMS.

W promocji z gadżetem możliwość wyboru:

– Tablet Lenovo Tab 2 A7-30,

– Telefon Samsung Galaxy J1.

Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet!

pb1537b

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która łącznie spełni poniższe warunki:

 1. od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank,
 2. wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku: www.citihandlowy.pl/nagrody oraz wybrała jedną z dwóch preferowanych opcji nagród.
 3. podczas kontaktu z przedstawicielem banku, podjętego na podstawie wypełnionego i przesłanego formularza, złożyła wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Pod uwagę nie będą brane osoby, które złożyły wniosek pochodzący z innego źródła w Internecie,
 4. podpisała regulamin
 5. do wniosku dostarczyła wymagany przez bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku dochody, zgodnie z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów,
 6. otrzymała i aktywowała główną kartę kredytową Citibank.

Nagrodę otrzymają uczestnicy promocji, którzy po aktywacji karty spełnią łącznie następujące warunki:

 1. zalogują się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.
 2. dokonają nowo wydaną kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa poniżej, na łączną kwotę min. 3 000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę.

Transakcje muszą spełniać następujące kryteria:

 1. będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową,
 2. nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 3. nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie banku.

Uczestnik promocji, który spełni określone warunki, otrzyma jedną z poniższych nagród zgodnie z wyborem dokonanym podczas wypełniania formularza:

 • tablet Lenovo TAB 2 A7-30 (o wartości 449 pln brutto)
 • telefon Samsung Galaxy J1 (Dual SIM) (o wartości 449 pln brutto)

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Nagrody w ramach tej promocji są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.

pb1537c

Promocja trwa do 01.04.2016 r.

REKLAMA: