Citibank: karta kredytowa + 400 zł do sklepu Mall.pl

karta kredytowa citibankZostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl o wartości 400 zł. Za wybór karty kredytowej Citi Handlowy World MasterCard lub Simpliciti w nowej promocji otrzymasz voucher o wartości 400 zł do Mall.pl. Kredyt „karciany” jest tańszy niż gotówkowy, zaś 400 zł możesz wydać m.in. na sprzęt RTV, AGD, foto, sportowy lub odzież. Promocja trwa do 31 grudnia 2016 r.

karta kredytowa Citibank

Zamów kartę kredytową Citibank i zdobądź kupon rabatowy o wartości 400 zł do MALL.PL. Skorzystaj z promocji, którą sklep przygotował dla Ciebie wspólnie z Bankiem Citi Handlowy i zgarnij kupon o wartości 400 zł na zakupy w MALL.PL. Po pozytywnej weryfikacji i przyznaniu karty, zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, a kupon zniżkowy o wartości 400 zł na zakupy w MALL.PL będzie Twój!

Co musisz zrobić, aby założyć kartę i zyskać kupon o wartości 400 zł?

 1. Wypełnij formularz na stronie Citi
 2. Dostarcz wymagane dokumenty
 3. Zaloguj się w serwisie internetowym Citi lub w aplikacji bankowości mobilnej
 4. Zgarnij kupon o wartości 400 zł do realizacji w MALL.PL
 5. Wykorzystaj kupon na zakupy powyżej 400 zł (zobacz ofertę sklepu Mall.pl)

Z oferty mogą skorzystać osoby, które spełnią łącznie wszystkie warunki:

 1. wypełnią i prześlą dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej: www.citihandlowy.pl /mall,
 2. dostarczą wymagany przez bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku dochody, zgodnie z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów,
 3. podczas wypełniania wniosku wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych,
 4. w okresie obowiązywania oferty otrzymają i aktywują główną kartę kredytową Citibank, na podstawie zawartej umowy o kartę kredytową Citibank,
 5. w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogują się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
 6. zobowiąże się, że będzie dokonywał przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę co najmniej jedną transakcję miesięcznie przy użyciu karty.

Z oferty wyłączone są osoby, które od stycznia 2014 posiadały kartę kredytową Citibank.

karta kredytowa Citibank

Uczestnik oferty, który spełnił określone warunki, otrzyma elektroniczny voucher do sklepu mall.pl o wartości 400 zł. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki oferty. Realizacja vouchera następuje poprzez wpisanie przez uczestnika jego numeru w trakcie składania zamówienia w sklepie Mall.pl – krok 3, zakładka „Dostawa i płatność”, pole „Bon podarunkowy, kupon rabatowy, kupon promocyjny”. Minimalna wartość zamówienia potrzebna do aktywacji vouchera wynosi 401,00 zł. Minimalna wartość liczona jest na podstawie ceny brutto zamawianych towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z wybranego przez uczestnika rodzaju płatności. Voucher powinien być zrealizowany w ramach jednego zamówienia, przy czym może to być transakcja dotycząca jednego lub kilku towarów, za które dokonana zostanie jedna płatność. Warunkiem realizacji zamówienia z wykorzystaniem vouchera jest akceptacja przez uczestnika regulaminu sklepu Mall.pl. Voucher jest ważny do 31.03.2017 r.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez bank z wyjątkiem oferty „Ubezpiecz kartę i zyskaj”.

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 roku.

REKLAMA: