BZ WBK: teraz 195 zł za otwarcie konta!

pb1565Aż 195 zł możesz teraz otrzymać za otwarcie Konta Godnego Polecenia w Banku Zachodnim WBK! 120 zł premii gwarantowanej od organizatora promocji oraz ekstra bonus 75 zł na zakupy na platformie groupon.pl. Promocja trwa do 12 maja 2016 r.

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK to konto maksymalnie komfortowe i mobilne. Wiele praktycznych usług dostępnych bez opłat. Korzystaj do woli bez ponoszenia dodatkowych opłat. Z grouponem otrzymasz dodatkową premię. Zainwestuj 5 zł za groupon uprawniający do założenia konta z premią w wysokości 195 zł.

pb1565

Kup za 5 zł groupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” w BZ WBK i otrzymania premii gwarantowanej w wysokości 120 zł od organizatora oraz bonusu 75 zł do wykorzystania na zakupy realizowane na platformie groupon.pl po spełnieniu łącznie warunków regulaminu. Organizatorem akcji promocyjnej jest Agora Performance.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać od organizatora premię gwarantowaną w wysokości 120 zł oraz bonus 75 zł do wykorzystanie na zakupy realizowane na platformie Groupon należy:

 1. Do dnia 12.05.2016 do godziny 23:59:59 zarejestrować się w aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej kontozgroupon.zpremia.pl/promocja podając adres e-mail oraz kodu grouponu. Kod groupon upoważnia do otrzymania ekstra bonusu w wysokości 75 zł na zakupy na groupon.pl. po spełnieniu wszystkich warunków promocji.
 2. Do dnia 12.05.2016 do godziny 23:59:59 złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” (z otrzymanego linka).
 3. Zawrzeć z BZ WBK S.A. umowę o prowadzenie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” w sposób określony w regulaminie.
 4. W okresie od dnia 01.05.2016 r. do dnia 31.07.2016 r. zapewnić wpływ w wysokości 800 zł na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” założone w ramach akcji w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (maj, czerwiec i lipiec.) UWAGA: Liczy się data zaksięgowania środków na rachunku. Środki nie mogą pochodzić z przelewu własnego z konta w Banku Zachodnim WBK.

Jeden uczestnik może nabyć i zrealizować tylko jeden groupon. Z jednego profilu w aplikacji można założyć tylko jedno Konto Godne Polecenia.

Konto Godne Polecenia to m.in.:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za Przelew24,
 • 0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty,
 • 0 zł za smsKody, służące do potwierdzenia przelewów internetowych zrealizowanych z konta,
 • 0 zł za wyciągi w BZWBK24,

Decydując się na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” można zyskać:

Oprocentowanie na koncie:

 • środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku.
 • środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.

 Zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.:

 • brak opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
 • bezpłatnie sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach.

To wszystko do 30.06.2017 roku.

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób które nie posiadają konta osobistego prowadzonego w złotych polskich od dnia 15.08.2015 r.(włącznie) do momentu otwarcia konta w ramach akcji. Uczestnikami akcji z groupon.pl nie mogą być uczestnicy akcji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł”, którzy za pośrednictwem aplikacji, w czasie trwania akcji tj. od dnia 21.03.2016 r. do dnia 20.04.2016 r. złożyli wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” BZ WBK.

Aby zrealizować groupon, należy do 12.05.2016 r. zarejestrować się w aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej kontozgroupon.zpremia.pl podając adres e-mail oraz kod grouponu przez otrzymany link wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” i zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta.

Premia gwarantowana w wysokości 120 zł od organizatora oraz dodatkowo 75 zł na zakupy w serwisie groupon.pl zostanie wypłacona po łącznym spełnieniu następujących warunków:

 • nabycie grouponu z linkiem do akcji w serwisie groupon.pl
 • realizacja kuponu o którym mowa powyżej, rejestracja w aplikacji konkursowej kontozgroupon.zpremia.pl wraz z podaniem prawidłowego, kompletnego kodu grouponu
 • złożenie wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia (z otrzymanego linku)
 • zawarcie z BZ WBK umowy o prowadzenie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%”, oraz w okresie od dnia 01.05.2016 r. do dnia 31.07.2016 r. zapewnić wpływ w wysokości 800 zł na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” założone w ramach akcji w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (maj, czerwiec i lipiec.) UWAGA: Liczy się data zaksięgowania środków na rachunku. Środki nie mogą pochodzić z przelewu własnego z konta w Banku Zachodnim WBK.
 • Przejdź na stronę Groupon i skorzystaj z promocji >>>
REKLAMA: