BZ WBK: kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

pb1489Każdy, kto myśli o zakupie mieszkania lub domu na kredyt i chce przez dłuższy czas korzystać z obecnych, niskich stóp procentowych, powinien zwrócić uwagę na nową ofertę kredytów i pożyczek hipotecznych w złotówkach w Banku Zachodnim WBK. W okresie promocji bank proponuje stałe oprocentowanie przez 5 lat w wysokości 3,95%* dla kredytu mieszkaniowego i 5,50%** dla pożyczki hipotecznej.

pb1489

Z promocyjnej oferty stałego oprocentowania mogą skorzystać klienci zaciągający kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną, którzy w okresie trwania promocji do 31 sierpnia 2015 r. złożą kompletny wniosek kredytowy oraz zaakceptują Regulamin Promocji. Po upływie pięcioletniego okresu oprocentowanie zostanie ustalone w oparciu o bieżącą wartość WIBOR 3M oraz stałą marżę banku: 1,90% dla kredytów mieszkaniowych i 3,50% dla pożyczek hipotecznych.

– Kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem nie cieszyły się dotychczas popytem na polskim rynku. Chcemy zainteresować naszych klientów promocyjną ofertą stałej stopy kredytu złotowego na okres 5 lat i zwrócić ich uwagę na kwestie związane z ryzykiem zmiennej stopy procentowej. Oczywiście ostateczną decyzję o wyborze rodzaju oprocentowania – stałe czy zmienne – podejmują klienci. Mamy jednak dla nich wartą do rozważenia propozycję zabezpieczenia się przed ryzykiem wzrostu stóp, poprzez wybór atrakcyjnej stawki stopy stałej – mówi Agnieszka Nachyła, Menedżer ds. Produktów Hipotecznych w Banku Zachodnim WBK S.A.

Oferta promocyjna kredytu i pożyczki hipotecznej ze stałym oprocentowaniem jest dostępna zarówno w oddziałach Banku Zachodniego WBK jak i w placówkach pośredników współpracujących z bankiem.

Szczegóły oferty „Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym”, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są na stronie internetowej www.bzwbk.pl, w placówkach BZ WBK oraz pod numerem 1 9999. Koszty połączeń telefonicznych – opłata wg. cennika operatora.

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem:

Atrakcyjne stałe oprocentowanie kredytu w złotych na okres 5 lat!

 • PROMOCJA – stałe oprocentowanie 3,95%*
 • decyzja o przyznaniu kredytu w 15 minut!
 • okres kredytowania do 30 lat
 • szeroki zakres kredytowania
 • kredyt udzielany jest w PLN (z zachowaniem spójności waluty dochodu z walutą kredytu)
 • maksymalna kwota kredytu mieszkaniowego w PLN do 90% wartości nieruchomości

Kredyt mieszkaniowy możesz przeznaczyć na:

 • zakup domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym lub wtórnym,
 • zakup lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym na rynku pierwotnym lub wtórnym, w tym zakup mieszkania komunalnego/zakładowego/spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu,
 • budowę domu systemem gospodarczym lub z udziałem generalnego wykonawcy,
 • zakup działki budowlanej,
 • nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego,
 • adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,
 • remont/modernizację/wykończenie nieruchomości,
 • refinansowanie nakładów poniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na wyżej wymienione cele,
 • spłatę kredytów udzielonych przez inne banki na wyżej wymienione cele.

* po okresie 5 lat oprocentowanie oparte jest o stawkę rynkową WIBOR 3M – powiększony o marżę 1,90 p.p.

Dodatkowo w ramach powyższych celów możliwe jest zwiększenie kwoty kredytu o 30% nakładów inwestycyjnych, przy zachowanym maksymalnym wskaźniku LTV.

Promocja trwa w okresie do dnia 31 sierpnia 2015 r. Obejmuje kredyty, dla których kompletne wnioski kredytowe zostały złożone przez klienta w powyższym terminie. Wyślij wniosek już teraz >>>

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,29% i została wyliczona przy założeniu, że oprocentowanie stałe przez okres 5 lat wynosi 3,95%, a po okresie 5 lat oprocentowanie zmienne oparte o WIBOR 3M, który wynosi 1,72% (wg stanu na dzień 29.06.2015), dla marży 1,90 p.p., rata równa kapitałowo-odsetkowa, okres spłaty 360 miesięcy, dla kredytu w wysokości 265 200 PLN (w tym kwota finansująca zakup nieruchomości na rynku wtórnym to 260 000 PLN powiększona o 2% prowizji dla Klienta wewnętrznego z tytułu udzielenia kredytu tj. 5 200 PLN), do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki marża podwyższona o 1%, wartość nieruchomości 300 000 PLN, ubezpieczenie nieruchomości oferowane w Banku 270 PLN rocznie, opłata za ocenę wartości zabezpieczenia 200 PLN, opłata sądowa za wpis hipoteki 200 PLN, podatek od ustanowienia hipoteki 19 PLN. Całkowity koszt kredytu przy w/w założeniach wynosi 194 760,37 PLN. Stan na 01.07.2015 r.

** Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,23% i została wyliczona przy założeniu, że oprocentowanie stałe przez okres 5 lat wynosi 5,50%, a po okresie 5 lat oprocentowanie zmienne oparte o WIBOR 3M, który wynosi 1,72% (wg stanu na dzień 29.06.2015), dla marży 3,50 p.p., rata równa kapitałowo-odsetkowa, okres spłaty 240 miesięcy, dla kredytu w wysokości 183 600 PLN, (w tym 2% prowizji dla Klienta wewnętrznego z tytułu udzielenia kredytu tj. 3 600 PLN), do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki marża podwyższona o 1%, wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie 300 000 PLN, ubezpieczenie nieruchomości oferowane w Banku 270 PLN rocznie, opłata za ocenę wartości zabezpieczenia 200 PLN, opłata sądowa za wpis hipoteki 200 PLN, podatek od ustanowienia hipoteki 19 PLN. Całkowity koszt kredytu przy w/w założeniach wynosi 128 959,43 PLN. Stan na 01.07.2015 r.

REKLAMA: