BPH: niskie marże kredytów dla mikrofirm

pb1475aMasz małą lub średnią firmę i potrzebujesz dofinansowania? Weź tani kredyt dla firm w banku BPH. Marża to 0% przez trzy miesiące, zaś oprocentowanie 1,64% (później już od 4,14%). Promocja trwa do 21 lipca 2015 roku.

Bank BPH wprowadził promocyjne – zerowe marże kredytów dla mikro- i małych firm. W ramach oferty specjalnej dla mikro- i małych firm, klienci z tego segmentu, którzy do 21 lipca 2015 r. złożą wniosek o kredyt i uzyskają pozytywną decyzję kredytową, uzyskają marżę na poziomie 0% przez 3 miesiące od dnia uruchomienia kredytu. Oznacza to, że oprocentowanie kredytu w tym czasie będzie stanowić wyłącznie stawka WIBOR.

Promocją objęty został limit debetowy w koncie, kredyt na zakup środków transportu Auto Sezam, nieodnawialna pożyczka hipoteczna (w tym przypadku przyznanie marży na poziomie 0 proc. zależy od kondycji finansowej kredytobiorcy) oraz prosty kredyt inwestycyjny przeznaczony na zakup nieruchomości, w tym finansowanie budowy, remontu czy adaptacji. Po 3 miesiącach marża kredytu osiągnie poziom określony w umowie kredytowej i w ramach promocji również będzie niższa od stawek obowiązujących w standardowej ofercie.

O kredyt z promocyjną marżą mogą ubiegać się zarówno firmy będące klientami Banku BPH, jak i nowi klienci, którzy nie korzystali dotąd z usług tego banku.

Przyspiesz swój biznes na wiosnę i sprawdź kredyty z atrakcyjnym oprocentowaniem i marżą 0% przez 3 miesiące:

 • marża 0% przez 3 miesiące – oprocentowanie równe stopie WIBOR, czyli 1,64% (na dzień 21.04.2015 r.),
 • po 3 miesiącach oprocentowanie już od 4,14% – dotyczy kredytów na finansowanie bieżące (Limit Debetowy i Nieodnawialna Pożyczka Hipoteczna) oraz kredytów na inwestycje (Prosty Kredyt Inwestycyjny, kredyt samochodowy Auto Sezam).

Regulamin oferty specjalnej „Promocyjne marże kredytów dla Mikro i Małych Firm”

Oprocentowanie na dzień 21.04.2015 r. Marża 0% przez pierwsze 3 miesiące w przypadku Nieodnawialnej Pożyczki Hipotecznej zależy od kondycji finansowej kredytobiorcy. Minimalna marża w całym okresie kredytowania (poza pierwszymi 3 miesiącami) to: dla kredytu Auto Sezam, Prostego Kredytu Inwestycyjnego oraz Nieodnawialnej Pożyczki Hipotecznej- od 2,5%, dla Limitu Debetowego – od 3%. Oferta specjalna dotyczy nowych zaangażowań. Oferta obowiązuje dla wniosków złożonych do dnia 21.07.2015 r.

pb1475b

Uczestnikami promocji mogą być mikro i małe firmy, które spełnią łącznie następujące warunki:

1) Do dnia 21.07.2015 roku złożą w banku wniosek o udzielenie:

 • limitu debetowego,
 • kredytu Auto Sezam przeznaczonego na zakup,
 • Nieodnawialnej Pożyczki Hipotecznej,
 • Prostego Kredytu Inwestycyjnego przeznaczonego na zakup, w tym finansowanie budowy, remontu, adaptacji.

2) Uzyskają pozytywną decyzję kredytową oraz podpiszą umowę kredytu,

3) Spełnią warunki uruchomienia kredytu zgodnie z umową kredytu,

4) Kredyt zostanie uruchomiony przez bank w maksymalnym terminie określonym w umowie kredytu.

Mała firma – zgodnie z segmentacją stosowaną w banku, firma posiadająca roczne przychody ze sprzedaży do 5 mln zł i posiadająca zaangażowanie kredytowe w banku w kwocie do 1 mln zł.

Mikro Firma – zgodnie z segmentacją stosowana w banku, firma posiadająca roczne przychody ze sprzedaży do 5 mln zł i nie posiadająca zaangażowania kredytowego w banku.

Okres trwania promocji: do 21.07.2015 r. r. (decyduje data złożenia wniosku kredytowego).

*********

W Banku BPH możesz także wziąć kredyt refinansowy:

Przenieś swój kredyt firmowy do Banku BPH i zyskaj preferencyjne warunki:

 • 0% prowizji przygotowawczej za kredyt na refinansowanie kredytu w innym banku
 • oprocentowanie niższe nawet o 1 pp w porównaniu z oprocentowaniem przenoszonego kredytu
 • 0% prowizji przygotowawczej za dodatkowe środki w ramach limitu debetowego

Możesz otrzymać aż do 20% dodatkowych środków.

Promocja dotyczy:

 • kredytu samochodowego Auto Sezam, którego marża po obniżce może wynieść 3,4 proc.
 • pożyczki hipotecznej z minimalną marżą po obniżce 2,5 proc.
 • Prostego Kredytu Inwestycyjnego, w przypadku którego marża może wynieść 2,9 proc.

Przyznanie dodatkowych środków zależy od zdolności kredytowej. Oferta obowiązuje dla wniosków złożonych do dnia 31.12.2015 r.

**********

W Banku BPH możesz także założyć rachunek firmowy. Rachunek firmowy SMART Banku BPH oferuje swoim klientom 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy do ZUS i US, 0,4 zł za internetowy przelew krajowy w złotych. Zobacz szczegóły >>>

pb1475e

Zachęcam do komentowania tego wpisu oraz do polubienia mojego serwisu na Facebook’u. Dzięki temu, na bieżąco uzyskacie informacje o aktualnych promocjach.

REKLAMA: