BGŻ Optima: zyskaj na Lokacie Bezkarnej

Lokata BezkarnaLokata Bezkarna to produkt oferowany przez BGŻ Optima nowym klientom. Jego unikalną cechą jest możliwość zerwania depozytu w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych do tej pory odsetek. Trzymiesięczny depozyt można założyć na kwoty od 1 000 do 100 000 złotych. Jedynym warunkiem jest otwarcie w banku bezpłatnego konta oszczędnościowego.

W najnowszej kampanii promującej Lokatę Bezkarną na 3 proc. powracają dobrze znani bohaterowie marki, Optymianie. To przybysze z bezkresu Internetu, którzy z lekkim przymrużeniem oka prezentują ofertę BGŻ Optima w nowych spotach i na stronie internetowej marki. Są również gospodarzami fanpage BGŻ Optima na Facebooku, poświęconego tematyce oszczędzania i inwestowania.

Lokata Bezkarna

Lokata Bezkarna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób szukających atrakcyjnego produktu oszczędnościowego. Celem kampanii jest zachęcenie nowych klientów do skorzystania z oferty BGŻ Optima. Chcemy jednocześnie zwiększyć rozpoznawalność naszej marki i jej atrakcyjnej oferty wśród osób, które dopiero myślą o pomnażaniu swoich oszczędności – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu BGŻ Optima.

Lokata Bezkarna

Kampania „Maksymalna dawka zysków” potrwa do końca lipca.

Szczegóły oferty Lokaty Bezkarnej:

  • Gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty
  • Oprocentowanie 3 proc. w skali roku;
  • 3 miesięczny okres deponowania;
  • Kwota minimalna lokaty – 1 000 zł;
  • Kwota maksymalna lokaty – 100 000 zł;
  • Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę.
REKLAMA: