BGŻ BNP Paribas: wypożycz auto i odbierz nawet 80 zł

iKontoW Banku BGŻ BNP Paribas trwa akcja promocyjna Konto z samochodem, która skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Aby wziąć udział w promocji, obecni  klienci posiadający konto osobiste wraz z kartą debetową powinni wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Natomiast nowi klienci zainteresowani tą propozycją powinni otworzyć rachunek iKonto wraz z kartą debetową. Akcja została zorganizowana wspólnie z firmą Express, właścicielem pierwszej automatycznej wypożyczalni samochodów Traficar.

W zamian za otwarcie iKonta i podpięcie otrzymanej karty debetowej do aplikacji mobilnej Traficar oraz zarejestrowanie się na stronie www.kontozsamochodem.pl, klient otrzyma bonus finansowy. Pierwszy voucher w wysokości 20 zł do wykorzystania na usługę Traficar zostanie przyznany za podpięcie karty do aplikacji. Kolejne bonusy w wysokości 20 zł użytkownik otrzyma przez trzy miesiące pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 200 zł miesięcznie.

iKonto

Obecni klienci, którzy posiadają konto osobiste, wystarczy, że zarejestrują się na stronie promocji, pobiorą aplikację Traficar i połączą ją z kartą debetową.

Traficar – pionierski projekt firmy Express – to automatyczna wypożyczalnia samochodów oparta o popularną w Europie ideę car sharing. Usługa Traficar – pierwsza tego typu w Polsce – w odróżnieniu od klasycznej wypożyczalni samochodów nie wymaga udziału osób trzecich, a pełna obsługa i płatność odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Zgodnie z hasłem Weź i jedź użytkownik nie musi pamiętać o tankowaniu samochodu i obsłudze serwisowej, a cena jest uzależniona wyłącznie od czasu najmu i ilości przejechanych kilometrów.

Dla nowych klientów promocja potrwa do 30 listopada 2016 r. lub do momentu otwarcia 1000 rachunków. Obecni klienci mogą przystąpić do promocji bez ograniczeń do 30 listopada br. Nagrody za dokonane transakcje będą przyznawane w ciągu kolejnych trzech miesięcy od przystąpienia do promocji (maksymalnie do końca lutego 2017 r.).

iKonto

Otwórz iKONTO i ciesz się darmowym prowadzeniem konta przez 3 lata:

  • 0 zł za prowadzenie konta- gwarantowane przez 3 lata
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • Nawet 50 000 kredytu odnawialnego w koncie
  • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych
  • 0 zł za obsługę karty do konta dla posiadacza konta – wystarczy, że w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonasz tą kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł; w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie
REKLAMA:

One Comment on “BGŻ BNP Paribas: wypożycz auto i odbierz nawet 80 zł”

  1. słaba ta oferta – lepiej mogli dać kasę na konto a nie jakiś tam voucher na wypożyczenie auta

Comments are closed.