BGŻ BNP Paribas: wygraj weekend w Paryżu

pb1477bParyż to świetne miejsce na spędzenie idealnego weekendu z drugą osobą. Majestatyczna wieża Eiffla, artystyczne doznania w Luwrze i przyjemne spacery nad Sekwaną – to tylko część najbardziej znanych atrakcji francuskiej stolicy. Teraz możesz odkryć je wszystkie, bo wymarzony weekend w Paryżu jest już na wyciągnięcie ręki. W konkursie BGŻ BNP Paribas możesz wygrać jeden z 6 voucherów o wartości 5000 zł każdy.

pb1477aJuż dziś weź udział w konkursie Banku BGŻ BNP Paribas i wygraj niesamowitą podróż dla dwóch osób do Paryża – jednego z najpiękniejszych miast świata. Wystarczy, że wypełnisz formularz i podzielisz się Twoim idealnym połączeniem. Autorzy najlepszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi będą mieli okazję zobaczyć piękną stolicę Francji na własne oczy.

Bank BGŻ BNP Paribas, który powstał w wyniku połączenia dwóch banków należących do międzynarodowej Grupy BNP Paribas, rozpoczął działalność pod nową marką – BGŻ BNP Paribas. Od 29 czerwca br. ponad 600 oddziałów obu banków prezentuje się w nowej odsłonie. Ponadto, od 29 czerwca klienci dawnego Banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska mogą korzystać ze wszystkich oddziałów BGŻ BNP Paribas. Zachodzące zmiany nie wymagają żadnych działań po stronie klientów Banku BGŻ BNP Paribas. Logują się oni do tego samego systemu bankowości elektronicznej i korzystają z tych samych loginów i haseł. Nie zmieniają się też warunki korzystania z kart płatniczych, rachunków bankowych i innych produktów.

pb1477b

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  • Wejdź na stronę www.konkursbgzbnpparibas.pl
  • Wypełnij formularz
  • Dokończ zdanie: „Moje idealne połączenie to…” PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Realizacja zadania konkursowego powinna spełniać następujące warunki:

1) nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, treści sprzecznych z prawem lub przyjętymi za obowiązujące normami obyczajowymi,

2) nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów, ani ich produktów, z wyłączeniem treści reklamowych dotyczących organizatora lub produktów oferowanych przez organizatora,

3) nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności: dóbr osobistych i praw autorskich oraz prawa do ochrony wizerunku.

pb1477c

W konkursie przyznanych zostanie 6 nagród w postaci vouchera imiennego na wyjazd do Paryża dla 2 osób, do realizacji w renomowanym biurze podróży, o wartości brutto 5000 zł (voucher ważny do dnia 31 lipca 2016 r.), oraz dodatkowa nagroda pieniężna o wartości 555 zł.

Zwycięzcom konkursu nie przysługuje prawo żądania wymiany nagrody głównej na nagrody innego rodzaju lub wypłaty równowartości nagrody w pieniądzu.

Konkurs trwa do godz. 23:59:59 dnia 31 lipca 2015 r.

Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 16 sierpnia 2015 r.

A jeśli nie wygrasz w tym konkursie, zawsze możesz skorzystać z usług banku BGŻ BNP Paribas i wziąć kredyt na wymarzone wakacje we dwoje. Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas to prawdziwy hit na rynku! To nie tylko atrakcyjne oprocentowanie (już od 9,9%), ale także długi okres kredytowania – nawet do 7 lat!

REKLAMA: