BGŻ BNP Paribas: ostatni rok bez odsetek

BNP kredytDzięki atrakcyjnej ofercie kredytu gotówkowego Banku BGŻ BNP Paribas możesz zrealizować swoje marzenia. Aktualnie trwa promocja, w której klienci terminowo spłacający wzięty kredyt, otrzymają od banku ostatni rok spłaty kredytu bez odsetek. Oferta dostępna jest do 15 kwietnia 2016 roku.

BNP kredyt

Złota rybka może spełnić twoje najskrytsze marzenia – w banku BGŻ BNP Paribas otrzymasz wyjątkowy kredyt, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany. Najnowsza oferta banku została doceniona w rankingach portali Comperia.pl oraz TotalMoney.pl, gdzie zajęła pierwsze miejsca.

Kredyt gotówkowy z możliwością uzyskania ostatniego roku spłaty kredytu bez odsetek, z oprocentowaniem już od 4,99 proc. jest skierowany zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku. Aby skorzystać z promocyjnej oferty, należy spełnić warunki regulaminu promocji, który dostępny jest na stronie www.bgzbnpparibas.pl oraz w oddziałach banku.

BNP kredyt

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas to niskie oprocentowanie przez cały okres kredytowania i ostatni rok – bez odsetek.

 • Oprocentowanie już od 4,99% w skali roku **
 • Ostatni rok kredytu bez odsetek
 • Na dowolny cel
 • Okres kredytowania do 7 lat

Kredyt gotówkowy oferowany jest osobom o pełnej zdolności do czynności prawnych, osiągającą stałe dochody z tytułu:

 • Umowy o pracę/dzieło/zlecenie
 • Prowadzonej działalności gospodarczej
 • Działalności rolniczej
 • Emerytury
 • Renty
 • Wolnego zawodu
 • Innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu w Polsce

* Nr 1 w Rankingu kredytów gotówkowych Comperia.pl z dnia 15.02.2016 r. wg wysokości raty dla kredytów gotówkowych na 30 tys. zł na 36 miesięcy oraz Nr 1 w Rankingu „Najlepszy kredyt gotówkowy na remont mieszkania” Totalmoney.pl z dnia 22.02.2016 r. wg całkowitej kwoty do zapłaty dla kredytów gotówkowych na 30 tys. zł na 60 miesięcy dla klientów nie posiadających konta osobistego w banku udzielającym finansowania.

** Oprocentowanie stałe 4,99% w skali roku dotyczy kredytu w kwocie minimum 30 000 zł na okres 24-84 miesięcy z ubezpieczeniem. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kredytu gotówkowego udzielonego w promocji na podstawie Regulaminu promocji kredytów gotówkowych w Banku BGŻ BNP Paribas na dzień 12.02.2016 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 11,24% dla całkowitej kwoty kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 20 700,00 zł, spłacanej w 63 równych miesięcznych ratach po 433,46 zł, roczna stała stopa oprocentowania 5,99%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 27 308,14 zł, w tym poza całkowitą kwotą kredytu: odsetki 4007,69 zł, prowizja za udzielenie kredytu 787,94 zł, koszt ubezpieczenia za cały okres kredytowania 1812,51 zł.

BNP kredyt

Jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w regulaminie, oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie pełnego wniosku kredytowego w terminie do 15 kwietnia 2016 r., przystąpienie do promocji, zawarcie w oddziale banku umowy kredytu gotówkowego (w ramach umowy o kredyt gotówkowy i kartę kredytową) na okres od 24 do 84 miesięcy oraz – za pośrednictwem banku – umowy ubezpieczenia stanowiącego zabezpieczenie kredytu oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem.

Oferta dostępna jest do 15 kwietnia 2016 r. w sieci ponad 500 oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas, za pośrednictwem infolinii oraz przez stronę internetową www.igotowka.pl.

REKLAMA: