BGŻ BNP Paribas: iKonto z premią nawet 130 zł

pb1553aNawet 130 zł możesz otrzymać jeśli otworzysz konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas. Zakładając iKonto, poza możliwością otrzymania nagrody, otrzymujesz gwarancję darmowego prowadzenia przez 3 lata! Promocja trwa do 25 kwietnia 2016 r. lub do wyczerpania limitu 3 tys. unikalnych rejestracji w promocji. Chcesz zarobić? Śpiesz się!

Zasady promocji:

  • Wejdź na stronę z formularzem rejestracyjnym, wypełnij go i kliknij „Zarejestruj się”
  • Kliknij przycisk „Otwórz konto” i wypełnij wniosek o otwarcie Konta oszczędnościowo-rozliczeniowego z planem taryfowym „Konto Praktyczne” w promocji „iKonto” w Banku BGŻ BNP Paribas S.A., a potem aktywnie korzystaj z konta. Możesz otrzymać nawet 130 zł w promocji „Konto z nagrodami”.

iKonto z premią

Premie od organizatora:

60 zł – za rejestrację w promocji do dnia 25 marca 2016 roku i otworzenie konta osobistego wraz z kartą debetową, uzyskanie dostępu do konta osobistego najpóźniej do dnia 31 marca 2016 r. oraz za wykonanie bezgotówkowych transakcji kartą debetową o łącznej wartości minimum 500 zł i zakończone sukcesem zalogowanie się do bankowości elektronicznej w okresie 01 kwiecień 2016 r. – 30 kwiecień 2016 r.

70 zł – za wykonanie bezgotówkowych transakcji kartą debetową o łącznej wartości min. 500 zł oraz wykonanie przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z konta osobistego w serwisie bankowości elektronicznej w okresie 1 maj 2016 r. – 31 maj 2016 r.

Nagrody zostaną przekazane laureatom do dnia 6 czerwca 2016 r. (nagroda za otworzenie konta i aktywne korzystanie) oraz do dnia 29 czerwca 2016 r. (nagroda za aktywne korzystanie).

Pamiętaj! Warunkiem otrzymania nagrody o wartości 130 zł jest spełnienie wszystkich warunków wskazanych w regulaminie promocji „Konto z nagrodami”.

Zobacz Regulamin Promocji „Konto z nagrodami”

W promocji będzie można także wziąć udział, rejestrując się w terminie od 26 marca 2016 r. do 25 kwietnia 2016 r. w przypadku niewyczerpania limitu 2500 unikalnych, prawidłowych rejestracji w promocji. Informacje o sposobie uzyskania nagród przez uczestników, rejestrujących się w powyższym terminie bank poda 26 marca 2016 r. Informacje te są również zawarte w regulaminie promocji.

Promocja „Konto z nagrodami” dotyczy tych osób, które nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w banku oraz przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w żadnych z ww. banków.

iKonto z premią

Poznaj iKonto – konto za 0 zł z gwarancją darmowego prowadzenia na 3 lata

– 0 zł za prowadzenie konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,

– 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

– 0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,

– 0 zł za obsługę karty do konta dla posiadacza konta

– do 50 000 kredytu odnawialnego

REKLAMA: