Banknot.pl – pozabankowa linia pożyczkowa

pb1525aBanknot.pl to nowa firma na rynku pożyczek pozabankowych. Firma działa jednak inaczej niż wygląda tradycyjny model w segmencie szybkich pożyczek. Banknot.pl to odnawialna pozabankowa linia pożyczkowa, w ramach której można pożyczyć od 500 zł do 5000 zł. Produkt łączy zalety limitu odnawialnego w rachunku bankowym (elastyczność wypłat i spłat) oraz internetowych pożyczek gotówkowych (szybkość procesu i dostępność produktu).

Główną zaletą Linii Pożyczkowej banknot.pl jest jej odnawialny charakter, co daje możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając kwotę dostępnych środków, które mogą być ponownie wykorzystane w dogodnym momencie. Klient ma ciągły dostęp do pieniędzy i ponosi koszt jedynie za te dni, w których rzeczywiście korzystał z przyznanych środków.

Linia Pożyczkowa banknot.pl daje klientowi możliwość samodzielnego decydowania o tym w jaki sposób i kiedy będzie dysponował przyznanymi środkami. Klient sam decyduje ile i kiedy wypłaca oraz spłaca.

pb1525b

Jak to działa:

 • Klient otrzymuje Linię Pożyczkową,
 • Każda wypłata zlecona przez klienta zmniejsza dostępne środki,
 • Każda spłata kapitału powiększa dostępne środki, z których klient może ponownie korzystać,
 • Klient sam decyduje kiedy i jaką kwotę spłaca. Spłata nie może być jednak niższa niż minimalna kwota wskazana na wyciągu,
 • Klient płaci jedynie za wykorzystane środki a nie za przyznaną kwotę. Koszt naliczany jest od faktycznie wykorzystanych pieniędzy.

Umowa Odnawialnej Linii Pożyczkowej zostaje zawarta na okres 12 miesięcy. W trakcie obowiązywania umowy przyznana kwota może być podwyższana pod warunkiem terminowego regulowania dotychczasowych zobowiązań. Korzystając z Linii Pożyczkowej banknot.pl klient buduje swoją historię kredytową, dzięki czemu może w przyszłości otrzymać wyższe kwoty oraz kolejne produkty.

Linię Pożyczkową możesz otrzymać jeżeli:

 • Masz nie mniej niż 21 i nie więcej niż 70 lat
 • Posiadasz miejsce zameldowania na terytorium Polski oraz polskie obywatelstwo
 • Posiadasz rachunek bankowy (nie są akceptowane rachunki w SKOK) oraz jesteś jego jedynym właścicielem
 • Wypełnisz poprawnie wniosek o Linię Pożyczkową
 • Nie posiadasz zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej
 • Sprawdź swoją historię kredytową w BIK >>>
 • Sprawdź swój rejestr w BIG Infomonitor >>>

pb1525a

Jak pożyczyć pieniądze w banknot.pl?

 1. Wybierz pożyczkę

Wejdź na stronę główną serwisu pożyczkowego banknot.pl. Wybierz na suwaku kwotę którą jesteś zainteresowany, sprawdź całkowity koszt Linii Pożyczkowej i kliknij „Weź pożyczkę”. Pamiętaj że Linia Pożyczkowa banknot.pl różni się od Pożyczek Ratalnych i „Chwilówek”! Upewnij się, że rozumiesz wszystkie korzyści tego produktu, aby w pełni cieszyć się z jego zalet i korzystać w sposób świadomy i odpowiedzialny.

 1. Złóż wniosek

Złóż wniosek podając informacje na kolejnych ekranach formularza. Podaj adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, na które będziesz otrzymywać informacje dotyczące Twoich produktów. Podaj swoje dane personalne, dane finansowe oraz zweryfikuj swój rachunek bankowy korzystając z dostępnych opcji. Zapoznaj się z dokumentami oraz udziel niezbędnych zgód i pełnomocnictw aby firma mogła przeanalizować Twój wniosek.

 1. Akceptacja

Po pozytywnym wyniku przeprowadzonej analizy Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej banknot.pl zaproponuje Ci kwotę Linii Pożyczkowej. Aby umowa doszła do skutku musisz zaakceptować przedstawioną ofertę. W przypadku jeśli Twoja zdolność kredytowa nie będzie pozwalała na przyznanie kwoty o którą wnioskowałeś, otrzymasz propozycję innej kwoty. Pamiętaj, że Linia Pożyczkowa może w przyszłości zostać podwyższona, jeśli Twoja zdolność kredytowa oraz historia współpracy z banknot.pl będą na to pozwalały.

 1. Zleć wypłatę

Aby zlecić wypłatę środków z przyznanej Linii Pożyczkowej na Twój rachunek bankowy, zaloguj się w serwisie pożyczkowym na stronie banknot.pl. W menu bocznym kliknij na sekcję Wypłata, wybierz kwotę, którą chcesz zlecić do wypłaty i naciśnij przycisk Wypłać. Wypłata powinna być zaksięgowana na Twoim rachunku bankowym w ciągu kilku minut od jej zlecenia.

Samodzielna wypłata

W banknot.pl klient samodzielnie wypłaca potrzebne mu pieniądze! Po przyznaniu Odnawialnej Linii Pożyczkowej firma udostępnia środki do dyspozycji klienta, który decyduje ile i kiedy chce wypłacić. Wypłaty środków są realizowane za pośrednictwem usługi szybkich przelewów. Oznacza to, że środki znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku zwykle w ciągu kilku minut od momentu zlecenia wypłaty.

Jak spłacić?

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego banknot.pl prześle Ci wyciąg z informacją o wysokości minimalnej kwoty do spłaty oraz terminie płatności. Spłaty należy dokonać na wskazany indywidualny numer rachunku bankowego. Zobowiązania możesz również regulować za pośrednictwem panelu klienta na stronie banknot.pl (w menu bocznym wybierz sekcję Spłata i postępuj zgodnie ze wskazówkami).

pb1525c

pb1525Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance SA z siedzibą w Warszawie.

REKLAMA: