Bank Zachodni WBK: konto z premią 120 zł!

konto z premią 120 złJeszcze tylko do 20 kwietnia br. możesz otrzymać 120 zł za otwarcie konta osobistego. Załóż Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK – do zdobycia premia gwarantowana w wysokości 120 zł! Uczestnictwo w promocji związane jest z założeniem rachunku bankowego – Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” w Banku Zachodnim WBK S.A.

Akcja i konkurs prowadzone są na stronach serwisu internetowego prowadzonego przez organizatora pod adresem: konto.zpremia.pl, za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji promocyjnej.

konto z premią 120 zł

Warunki uzyskania premii są proste:

Uczestnicy w terminie do 20 kwietnia 2016 r. na stronie serwisu powinni wykonać następujące czynności:

 1. zarejestrować się i założyć profil,
 2. kliknąć w link przesłany na wskazany adres e-mail,
 3. wyrazić w formularzu udostępnionym w linku zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu,
 4. na stronie serwisu partnera w domenie URL: centrum24.pl wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”,

a następnie podpisać z bankiem umowę o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” – wybierając jedną z dwóch możliwości:

1) za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku – wysłać przelew weryfikacyjny na 1 zł

2)  za pośrednictwem kuriera (konieczne jest dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku).

Uczestnicy promocji ponadto powinni w okresie od dnia 1 kwietnia 2016 r. do dnia 30 czerwca 2016 r. zapewnić wpływ w wysokości 800 zł na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” założone w ramach akcji w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (to jest kwiecień, maj i czerwiec). UWAGA: Liczy się data zaksięgowania środków na rachunku. Środki nie mogą pochodzić z przelewu własnego z konta w Banku Zachodnim WBK S.A.

pb1557c

Z jednego profilu w aplikacji można złożyć tylko jeden wniosek. Jednemu uczestnikowi może zostać przyznana tylko jedna gwarantowana premia. O przyznaniu gwarantowanej premii organizator powiadomi uczestnika do dnia 25.07.2016. Do dnia 31.07.2016 uczestnik zakwalifikowany do otrzymania gwarantowanej premii zobowiązany jest uzupełnić w aplikacji numer swojego Konta Godnego Polecenia, które założone zostało podczas promocji. Premia gwarantowana zostanie przekazana przez organizatora do dnia 24.08.2016.

konto z premią 120 zł

Główne cechy Konta Godnego Polecenia:

 • – środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku,
 • – środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku,
 • – zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.: opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
 • – darmowe sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach,
 • – darmowe prowadzenie konta,
 • – darmowe zlecenia stałe,
 • – darmowe polecenia zapłaty.

DODATKOWO, korzystając z usług bankowości elektronicznej BZWBK24:

 • – przelewy internetowe w systemie Elixir – bez opłat,
 • – wyciągi – bez opłat,
 • – smsKody – bez opłat.

 

REKLAMA: