Bank Pekao: sprawdź, o ile mniej możesz płacić

„Sprawdź, o ile mniej możesz płacić” – Bank Pekao promuje tanią pożyczkę konsolidacyjną oraz bezpłatne Konto Przekorzystne. W ramach kampanii Bank Pekao przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę pożyczki konsolidacyjnej – 0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie pow. 10 tys. zł i 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty.

bank-pekao-konto-przekorzystne

Bank zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić w Pekao po przeniesieniu swoich pożyczek z innych banków, a przy okazji do obniżenia kosztów codziennego bankowania. Jest to więc nie tylko promocyjna oferta pożyczki konsolidacyjnej z zerową prowizją, ale także darmowe Konto Przekorzystne i karta do konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.

–  To bardzo dobra oferta dla klientów, którzy mogą obniżyć koszty spłacanych rat, a także otrzymać dodatkowe środki na bardzo atrakcyjnych warunkach z prowizją 0%. Warto sprawdzić ile można zaoszczędzić. Klienci mogą spłacić kredyty posiadane w innych bankach podczas wizyty w dowolnej placówce Pekao, a w przypadku klientów banku także kontaktując się z naszą infolinią lub on-line, w bardzo prostym i wygodnym procesie pożyczki konsolidacyjnej na klik. Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji a następnie z listy spłacanych kredytów wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao oraz wpisać kwotę jaką klient chciałby dodatkowo otrzymać na dowolny cel – wyjaśnia Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

Równocześnie Pekao zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł. Oznacza to, że klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również – przez cały okres kredytowania –  za obsługę karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce. To jednak nie koniec benefitów. Każdy posiadacz karty Mastercard debetowej lub kredytowej może wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest elektryczne Audi Q4 e-tron. Loteria rozpocznie się już 12 października br. Klient, który nie ma jeszcze konta w Banku Pekao, może je otworzyć online na selfie w aplikacji PeoPay i skorzystać dodatkowo z obowiązujących promocji więcej na: pekao.com.pl/konto-osobiste

Specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej i Konta Przekorzystnego dostępna jest do końca roku dla nowych, jak i obecnych klientów Pekao we wszystkich oddziałach. Klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24 mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 7,44% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 832,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 63 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 6 692,48 zł (w tym odsetki 6 692,48 zł), całkowita kwota do zapłaty 39 524,48 zł, płatna w 62 ratach miesięcznych po 627,37 zł, 63. rata wyrównująca 627,54 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 832,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.08.2021 r.

Prowizja 0% i pozostałe warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 000 zł do 200 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Specjalna oferta ważna do 31.12.2021 r.

REKLAMA: