Bank Pekao S.A. w nowej promocji z siecią Żabka i Visa umożliwia zyskanie aż 250 zł

16 marca wystartowała nowa promocja w Banku Pekao S.A. Każdy klient, który otworzy online Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa, przy spełnieniu dodatkowych warunków, może zgarnąć łącznie aż 250 zł – w tym pierwsze 24 tys. osób otrzyma bon na 50 zł do sieci sklepów Żabka.

pekao-sa-zabka

W 2022 r. Bank Pekao S.A. pozyskał ponad 100 tys. nowych kont na selfie, czyli ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej. Ponad połowa, bo aż 54% rachunków online zakładanych jest przez osoby młode w wieku 18-26 lat, które chętnie korzystają z aplikacji mobilnych. Młodzi do 26 lat w Pekao wygrywają podwójnie – po pierwsze korzystają bezwarunkowo bezpłatnie z Konta Przekorzystnego, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Po drugie – zyskują ekstra nagrody za założenie konta na selfie. Aby to zrobić wystarczy ściągnąć aplikację PeoPay na swoją komórkę.

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją „Przekorzystnie z kartą Visa”, organizowaną z dostawcą usług płatniczych Visa oraz siecią sklepów Żabka. Jest to przykład współpracy firm zapewniających swoim klientom wyjątkowe rozwiązania.

Aby przystąpić do akcji należy założyć flagowy produkt Banku Pekao S.A. – Konto Przekorzystne – z kartą debetową Visa i podpisać umowę o bankowość elektroniczną Pekao24, w tym aplikację PeoPay, a następnie zalogować się do tych kanałów zdalnych. Tyle wystarczy, aby zgarnąć 50 zł od Banku Pekao S.A. i bon na 50 zł do Żabki. Liczba bonów jest ograniczona.

Osoby, które chcą w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje promocja, mogą zyskać kolejne 150 zł. Droga do tego jest niezwykle prosta – w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zostało założone Konto Przekorzystne, należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa. Kwota 50 zł wpłynie na rachunek co miesiąc, termin zależy od dnia przystąpienia do promocji.

– Promocją „Przekorzystnie z kartą Visa” rozpoczynamy współpracę z siecią sklepów Żabka. Chcemy być tam, gdzie są osoby młode, dla których innowacje i wygodne rozwiązania idą w parze, a takie są Żabka, Pekao S.A. oraz Visa. W ramach wspólnej akcji zwiększamy korzyści dla klientów, którzy otrzymują atrakcyjny benefit – nawet do 250 złotych, w tym 50 złotych na zakupy w sieci Żabka i 200 złotych na Konto Przekorzystne – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Do promocji „Przekorzystnie z kartą Visa” można przystąpić od 16 marca do 15 maja 2023 roku. Mogą wziąć w niej udział osoby, które w terminie od 1 stycznia 2021 do 15 marca 2023 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku Pekao S.A.

Konto Przekorzystne można założyć na stronie internetowej https://www.pekao.com.pl/konto/ oraz „na selfie” w aplikacji PeoPay. Bank nie pobierze opłaty za obsługę karty do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą, a także za dwie wypłaty gotówki z obcych bankomatów w Polsce przy comiesięcznym zapewnieniu jednorazowego wpływu na rachunek w wysokości co najmniej 500 zł oraz dokonaniu w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. Do ukończenia 26. roku życia wyżej wymienione usługi są bezwarunkowo darmowe.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie: https://www.pekao.com.pl/konto/

[PR]

REKLAMA: