Bank Pekao promuje Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową Visa

Pekao S.A. zachęca do założenia na selfie Konta Przekorzystnego z wielowalutową kartą Visa. Osoby, które zdecydują się na to do końca grudnia 2021 r. mogą otrzymać aż 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, 4F lub na Allegro. Klienci otrzymają pierwsze 50 zł w formie e-kodu już za samo otwarcie konta z kartą Visa. Jeśli będą aktywnie z niej korzystać w styczniu 2022 r. oraz w lutym 2022 r., to również dostaną e-kody tych partnerów, tym razem o wartości po 100 zł.

konto-przekorzystne

Najnowsza propozycja Banku Pekao jest skierowana do osób, które poszukują rachunku osobistego na atrakcyjnych warunkach. Odpowiedzią na ich potrzeby jest Konto Przekorzystne za 0 zł za jego prowadzenie. Dodatkowo klient – po spełnieniu bardzo prostych warunków (jeden wpływ na rachunek w wysokości min. 500 zł w danym miesiącu i dokonanie minimum jednej płatności kartą wydaną do rachunku) – nie zapłaci za obsługę wielowalutowej karty debetowej Visa, a także co miesiąc za 2 wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bez limitu za granicą.

Osoby, które nie ukończyły 26. roku życia mogą bezpłatnie bezwarunkowo korzystać z prowadzenia konta, karty debetowej Visa oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Karta wielowalutowa Visa umożliwia dokonywanie transakcji w walutach obcych, które przeliczane są po kursie Visa, bez prowizji i opłat banku, dzięki czemu jej posiadacz może wygodnie płacić za zakupy, a także wypłacać gotówkę bez obawy o koszty przewalutowań. Kolejną korzyścią z tytułu posiadania karty wielowalutowej Visa jest możliwość korzystania ze zniżek, promocji oraz personalizowanych usług oferowanych przez partnerów Visa Benefit Program. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/

Ponadto wyjątkowo tylko teraz Bank Pekao, w ramach promocji, która potrwa do końca grudnia, przekaże pierwszym 2800 klientom, którzy założą Konto Przekorzystne z kartą Visa e-kody o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepach sieci Biedronka, 4F lub na Allegro.

Jeśli klient dokona kartą Visa Banku Pekao odpowiednio w styczniu 2022 r. i lutym 2022 r. co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z tych miesięcy – mogą to być dowolne płatności w sklepach tradycyjnych lub w Internecie – to otrzyma e-kod o wartości 100 zł (w lutym i marcu 2022 r.) do wykorzystania u jednego z tych trzech partnerów promocji Banku Pekao.

– Spełnienie warunków promocji, którą przygotowaliśmy wspólnie z Visa jest niezwykle proste – wystarczy płacić za zakupy kartą Visa Banku Pekao. Wybierając partnerów, u których można zrealizować e-kody zależało nam na tym, aby swoim zróżnicowaniem odzwierciedlali oni mnogość korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie tej karty. Bez względu na to, czy preferujemy zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też on-line, każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Promocja: „Przezakupy z kartą Visa Debit FX” dotyczy Kont Przekorzystnych założonych on-line wraz z kartą Visa do 31 grudnia 2021 r.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 240 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,9 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest na drugim miejscu wśród 50 najbardziej odpornych banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

[PR]

REKLAMA: