Bank Pekao nagradza za polecenie konta w programie „Polecam Przekorzystnie”

Od teraz klienci Banku Pekao S.A. mogą przystąpić do nowej edycji programu „Polecam Przekorzystnie”. Każdy klient za skuteczne polecenie jednej osoby, może otrzymać nagrodę w wysokości od 50 do 100 zł, w zależności od tego, jakie konto poleci. Obecna edycja programu potrwa do 15 maja 2024 r.

konto-przekorzystne

W programie „Polecam Przekorzystnie” mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci banku, jak również osoby, które założą konto w okresie trwania programu. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Korzystający z rekomendacji sam później będzie mógł stać się polecającym.

Użytkownicy mogą rekomendować rachunki dla różnych grup klientów znajdujące się w ofercie banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla Młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Każdy klient banku może polecić konto maksymalnie 15 osobom i zyskać nawet 1500 zł. Nowy klient może otrzymać nagrodę za otwarcie konta w promocji dla nowych klientów.

Po dołączeniu do grona klientów Pekao, samemu można stać się polecającym. Należy jedynie pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu, którym jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto można otworzyć wygodnie online za pomocą selfie, w aplikacji mobilnej PeoPay.

– Popularność programu poleceń wśród naszych klientów jest duża, a klienci doceniają atrakcyjną ofertę konta połączoną z wysoko oprocentowanym Kontem Oszczędnościowym. Cieszą nas rekomendacje klientów, ponieważ jest to potwierdzenie, że oferowane przez bank produkty i usługi są najwyższej jakości. W Pekao stawiamy na rozwiązania mobilne, bo dziś większość spraw bankowych można zrealizować w aplikacji PeoPay. Dlatego też umożliwiamy klientom dołączenie do programu poleceń również w aplikacji – tę drogę wybiera blisko 9 na 10 uczestników programu – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Konto Przekorzystne zapewnia swojemu właścicielowi cały szereg korzyści. Przede wszystkim bank prowadzi konto bezwarunkowo bezpłatnie, klient może także dokonywać wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą bez opłat Pekao. Ponadto bank zwolni z opłaty posiadaczy złotych kart wielowalutowych, jeżeli raz w miesiącu zasilą konto kwotą 1000 zł oraz dokonają co najmniej pięciu transakcji kartą wydaną do niego, a także wyrażą zgodę na komunikację marketingową. Osoby, które nie ukończyły 26. roku życia mają zagwarantowaną obsługę karty debetowej za 0 zł.

Nowi klienci mogą teraz skorzystać z XI edycji promocji „Otwórz Konto Przekorzystne online i zgarnij nagrodę” i otrzymać od banku bonus do 200 zł na swój rachunek. Aby skorzystać z akcji należy założyć konto online i spełnić odpowiednie warunki:

  • otworzyć konto z kartą debetową oraz bankowością elektroniczną Pekao24 i aplikacją PeoPay między 9 stycznia a 3 kwietnia 2024 r., wtedy otrzyma przelew w wysokości 50 zł,
  • wykonać minimum 5 transakcji kartą przypisaną do konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy i zyskać dodatkowe 150 zł.

Ponadto klienci, którzy założą Konto Oszczędnościowe wraz z Kontem Przekorzystnym mogą liczyć na konkurencyjne oprocentowanie, 7 proc. w skali roku do 100 tys. zł przez 5 miesięcy od jego otwarcia. W przypadku Konta Oszczędnościowego Premium z Kontem Świat Premium posiadacze zyskają 7 proc. w skali roku do 200 tys. zł przez 5 miesięcy od otwarcia.

Więcej informacji o Programie Poleceń na stronie: https://www.pekao.com.pl/mgm

[komunikat prasowy]

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.