Bank Millennium: wielka obniżka rat!

Bank Millennium konsolidacja„Wielka Obniżka Rat III” w Banku Millennium. Klienci, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania kredytowe z innych banków pożyczką konsolidacyjną Banku Millennium, otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 5,99% oraz nie zapłacą prowizji za przyznanie pożyczki. Nowi klienci banku, którzy nie posiadają zobowiązań kredytowych, mogą skorzystać z „Promocji na powitanie”, w ramach której prowizja za przyznanie pożyczki gotówkowej wynosi 0 zł. Promocja trwa do 30 września 2016 r.

Bank Millennium konsolidacja

* Z promocji „Wielka obniżka rat III” mogą skorzystać klienci, którzy zawarli umowę pożyczki konsolidacyjnej oraz umowę ubezpieczenia na spłatę pożyczki „Bezpieczna Pożyczka”. W ramach promocji oprocentowanie kwoty przeznaczonej na spłatę produktów kredytowych tj. kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz limitach w koncie z innych banków wynosi 5,99%. Od pozostałej kwoty pożyczki naliczane są odsetki zgodne z cennikiem usług. Dodatkowo, w ramach stałej oferty Banku Millennium, prowizja za przyznanie pożyczki konsolidacyjnej wynosi 0 zł.

* Z „Promocji na powitanie” mogą skorzystać nowi klienci Banku Millennium, którzy dotychczas nie korzystali z usług banku lub ich relacja z bankiem nie trwa dłużej niż 30 dni. W ramach promocji prowizja za przyznanie pożyczki gotówkowej wynosi 0 zł. Klient otrzymuje też gwarancję najniższego oprocentowania – jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki zaproponowano mu w innym banku.

Promocja „Wielka obniżka rat III” trwa do 30 września 2016 r.

„Promocja na powitanie” trwa do 30 czerwca 2016 r.

Co można konsolidować?

Skonsoliduj wszystkie swoje pożyczki i zobowiązania z innych banków:

  • Zadłużenie na karcie kredytowej
  • Zadłużenie w limicie w koncie
  • Pożyczki gotówkowe
  • Kredyty samochodowe
  • Kredyty ratalne
REKLAMA: